Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Харманли-Тополовград-Елхово-Средец-Бургас


Gremlin4e

Recommended Posts

Колеги, някой има ли актуално инфо за този маршрут... че удължиха ремонтите по Тракия и нещо не ми се преживява още едно 9 часово пътуване София - Бургас. Та моля някой ако знае как е пътя и дали има трафик, нека сподели. 

Мерси предварително колеги. 

Редактирано от Gremlin4e
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този месец ходих два пъти до Бургас и обратно и не съм пътувал повече от 5ч., като връщанията ми бяха все в неделя. Карал съм с не повече от 145км/ч по магистралата. Не знам как си ги докарал до 9ч. 
За конкретният маршрут нямам впечатления обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
преди 32 минути, axel написа:

Този месец ходих два пъти до Бургас и обратно и не съм пътувал повече от 5ч., като връщанията ми бяха все в неделя. Карал съм с не повече от 145км/ч по магистралата. Не знам как си ги докарал до 9ч. 
За конкретният маршрут нямам впечатления обаче.

Преди Великден точно, с ремонта  на магистралата и кастрофа на тунела, задръстването за която почваше още от Ихтиман...ей тъй :D ... стартиране към 16 и приземяване към 1 без нещо.

Редактирано от Gremlin4e
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Gremlin4e написа:

Преди Великден точно, с ремонта  на магистралата и кастрофа на тунела, задръстването за която почваше още от Ихтиман...ей тъй :D ... стартиране към 16 и приземяване към 1 без нещо.

Значи сме пътували почти по едно и също време, с тези разлики, че аз тръгнах в 17:00ч от западния край на София (бензиностанцията над Марешки) и кацнах в 23:30ч. След Ихтиман се усетих, че става нещо и веднага се изнесох към Костенец. Там заобиколих и добре направих, но към Стара Загора изглупих, да не сляза по-рано към Чирпан и се започна мъката. После вършах през едни ниви (за да не вися на едно място), но се оказа излишно и вместо да спестя време, загубих повече. Дори на Waze го нямаше този път ?

 

Та след това лирично отклонение и аз бих се радвал за актуална информация относно състоянието на посочения маршрут. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, ghost_rider написа:

Значи сме пътували почти по едно и също време, с тези разлики, че аз тръгнах в 17:00ч от западния край на София (бензиностанцията над Марешки) и кацнах в 23:30ч. След Ихтиман се усетих, че става нещо и веднага се изнесох към Костенец. Там заобиколих и добре направих, но към Стара Загора изглупих, да не сляза по-рано към Чирпан и се започна мъката. После вършах през едни ниви (за да не вися на едно място), но се оказа излишно и вместо да спестя време, загубих повече. Дори на Waze го нямаше този път ?

 

Та след това лирично отклонение и аз бих се радвал за актуална информация относно състоянието на посочения маршрут. 

Ами добре си направил... спестил си си близо 2 часа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

В началото на Март месец минах по 1/4 от отсечката, в участъка от Харманли до с. Хлябово, малко преди Тополовград. Трафика беше доста слаб, асфалтовото покритие ставащо. Мисля, че пътя си причислява към второкласната пътна мрежа и затова е една идея по-тесен, но два камиона могат да се разминат без проблеми.

Редактирано от velito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Средец-Бургас е добре, от приятел знам, че и Елхово - Средец е в прилично състояние. Има вероятност скоро да го проверя лично целия маршрут. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Родом съм от този край. Често предпочитаме този маршрут заради ниския трафик. Минуса е, че се минава през села и градове по-бавно се пътува. Но за хора живущи в Харманли, Хасково идва доста по-близо отколкото да гониш магистралата. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.