Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Kodiaq vRS, дискусия


SKODA 105 RS

Recommended Posts

Очаква се фейса на Кодиак RS да е бензин 245 коня! ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.05.2021 г. at 11:58, SKODA 105 RS написа:

фейса на Кодиак RS да е бензин 245 коня

Страхотна новина (поне за мен)! :) С удоволствие бих му направил един тест драйв да видя как тази моторизация ще придвижва това купе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.05.2021 г. at 11:58, SKODA 105 RS написа:

Кодиак RS да е бензин 245 коня

Да се шият на едно много тайно място! 93 000лв ?

 

Screenshot_2021-05-25-09-11-03-983_com.google.android_apps_docs.thumb.jpg.34f25815ab4153134a53bfe49ca5de70.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той и стария не е бил по-евтин, според мен. Не съм гледал, ама не мисля, че ще е по друг начин. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, SKODA 105 RS написа:

стария

Да, ама нали уж старият беше с онзи "луксозния" битурбо дизеляк, който да дръпне цената нагоре. Да го бяха пуснали фейса с 10к надолу с тоз' бензин... Или пък на 93, ама с 280 коня, с is38цата... Както и да е, те си знаят ?

 

Едит: за 63 000лв се купува Октавия 4 врс245 (DGG), т.е. без 4х4 и без повдигането спрямо Кодиак и евентуално малко по-малко място. Но това са цели 30000лв надолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Stucata написа:

Да, ама нали уж старият беше с онзи "луксозния" битурбо дизеляк, който да дръпне цената нагоре. Да го бяха пуснали фейса с 10к надолу с тоз' бензин... Или пък на 93, ама с 280 коня, с is38цата... Както и да е, те си знаят ?

 

Едит: за 63 000лв се купува Октавия 4 врс245 (DGG), т.е. без 4х4 и без повдигането спрямо Кодиак и евентуално малко по-малко място. Но това са цели 30000лв надолу.

Реално е така, то руснаците масово правят конверсии на бензинови РС-ки към 4х4 и тук там и по някое DQ500. За момента за семеен автомобил, Кодиака ме привлича най-много, не че скоро ще мога да си го купя, дори да е с 1.2 тси. ?Но ако търсиш финансово по-изгодна алтернатива, то няма да е трудно да я намериш в лицето на Сюпърб или дори в Октавия с лек компромис в пространството.

 

 

П.с.,моля, някой колега да прехвърли дискусията в раздека за Кодиак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Stucata написа:

..........................................

Едит: за 63 000лв се купува Октавия 4 врс245 (DGG), т.е. без 4х4 и без повдигането спрямо Кодиак и евентуално малко по-малко място. Но това са цели 30000лв надолу.

За 74 000 лв взимаш Кодиака 4x4 или 200 коня дизел или 190 коня бензин, пакет Vision, който лично за мен е напълно достатъчен като екстри. Тези близо 20 000 лв отгоре за допълнителни 45 коня отгоре при vRS изобщо не ги разбирам, но както каза те си знаят... ?

 

P.S.: Всъщност на второ четене май ако разбирам правилно ценовата листа за всички "не-специални" оферти важи 10% отстъпка. То ест RS-a трябва да му махнем едно 9 хил лв от цената и става към 84 000 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, Мonster написа:

190 коня бензин

Слабо ще ми бъде, за съжаление! Пак ще съм в тунинг филма, а аз вече съм се наиграл и следващата кола ще е стоковак. Ако ще е Кодиак, трябва да е ВРС245, което пак няма да е стрела, но би ми задоволило нуждите. Но точно тук опираме до цената., която е точно 30 палки над същата моторизация, но в Октавия 4 VRS, която ще ми даде (почти) същото място за семейните нужди + огромен багажник. Не съм такъв балък, че да платя на Шкода цената на Една Октавия VRS245 + парите за една Скала, за да взема Кодиак с двигателя на Октавията... Да, О4 ВРС няма 4х4, но е и 30 000лв по-евтина.

 

п.п. в коментара не съм взел предвид наличието на отстъпки

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.