Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странични огледала Супърб не се отварят


hamanzin

Recommended Posts

Здравейте,

 

Имам Шкода Супърб 2 2.0TDi 4*4. Предната вечер при заключване на колата си затворих огледалата с дистанционното. На следващия ден отключвам колата, запалвам двигателя, но огледалата не се отварят. Стоят си затворени.

Какъв може да е проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес я бях оставил в един сервиз във Варна. Звъннаха ми късния следобед, че не можели да ми помогнат с проблема. Не да разбрали от къде е. 

Би трябвало поне бушона да са погледнали, може би :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със задържане на ключа не става ли?

Иначе - погледни в книжката - трябва да има описание за тях 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разрови се в нета и потърси кой е бушона. При ВАГ много често на един бушон има няколко функции и също много често не са описани всичките. Виж нещо друго по колата има ли като проблем? Отключване, заключване, вътрешно осветление, запалки и т.н.? Това може да те насочи към бушон. Проблема е "централен", щом и двете имат отказ.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги.

 

Проблема се реши. Оказа се че е дефектирал джойстика. След смяната му всичко е ок.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.