Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ретро Парад пред НИМ на Събота 15.05.2021.


roodnb

Recommended Posts

Привет колеги.

Не знам дали знаете , но утре вечерта ретро клуб Авантгард организират Нощ на ретро колите. Пълна информация има на страницата им във фейсбук.
С 2 думи , в двора на НИМ ,ще има 50 подбрани ретро автомобоила. а от пред на паркинга пред НИМ могат са паркират , който иска с неговата ретро кола.
Та ние , като под ние визирам със сигурност Коцето и аз смятаме да отидем със Стоянка и Марта.
Предлагам , ако има други желаещи да раздвижат кокалите на бабичките си , нека да се организираме в тази тема и примерно ако сем повече от двама , да си уговорим една среща преди да започне събитието , за да се паркираме на хубави местенца :)

Събитието започва в 19 до 22:00 часа

Поздрави :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях решил да заведа големия син. Фен е на ретрото. Но заради дъжда се отказахме да вадим колата. По програма май следващия парад ще бъде в Русе, ако правилно съм разбрал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами поваля си , имаше бая народ.
Аз лично останах малко разочарован от това им събитие , защото първо на плаца пред НИМ нямаше места за ретро коли а всеки спираше където намери.

Колите , който бяха вътре в ним не бяха по никакъв начин оградени и разни деца ходеха и се катереха по тях , което според е недупостимо за събитие от ранга , на който те искат да бъдат.
Имаше и бая народ та си беше блъсканица в общи линии. Иначе да имаше добри екземпляри , но трудно можеше да отделиш време на всеки 1 от тях.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.