Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ненужни неща


Recommended Posts

Здравейте, продавам средна конзола (надявам се така се казва) която е за ръчната и пепелника от зад, цената е 2 лева.

Вентилатора го подарявам, мисля че работи но не съм сигурен, ако остане време тези дни ще го пробвам и ще уточня дали работи.

Тел за връзка- 0887432887

20210501_083032.jpg

20210501_083654.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да допълня темата....

Тези неща също ги подарявам.

Плафона мисля че ако му се стегне пластинката може и да се оправи копчето.

Добавката е за причстване на двигателя преди смяна на масло- или поне в магазина така ми казаха, не съм я ползвал понеже забравих за нея.

Мигача едната "щипка" е счупена както се вижда от снимката

 

20210501_111058.jpg

20210501_111102.jpg

20210501_110959.jpg

20210501_111034.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам интерес към добавката за промиване. В кой район на София се намира?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си ги разкарал до 10-на дни, ще мога да те оттърва от плафона и вентилатора евентуално, да си поиграя с тях. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, ghost_rider написа:

Ако не си ги разкарал до 10-на дни, ще мога да те оттърва от плафона и вентилатора евентуално, да си поиграя с тях. 

Вентилатора го обещах на  @Pepi Nikolov , плафона мога след работа да мина да ти го оставя когато кажеш. Ще се чуем да се разберем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • Izolini lockedlockedlockedlocked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.