Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

"Отворена врата"


vladkant

Recommended Posts

ЗдравейТЕ, освен през компа има ли начин за диагностика коя врата е "незатворена".

От вчера светна индикация на таблото за незатворена врата, имам съмнения че е задна лява, но преди да започна да разколачвам ми се иска да съм сигурен че троша където трябва.

Предварително благодаря на отзовалите се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да уточня че всички врати отключват и заключват без проблем и че колата е окти 2003та

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.02.2021 г. at 14:52, vladkant написа:

Забравих да уточня че всички врати отключват и заключват без проблем и че колата е окти 2003та

А багажника? 

Иначе с диагностика може да видиш дали вратите са отворени/затворени, отключени/заключени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Andro73 не беше багажника.

Задна лява я забелязах отдавна че не я отчита винаги като отворена/затворена, но беше временно явление. Не ми се занимаваше да разтварям всички врати докато нацеля проблемната, а с комп и програма не разполагам.

Онзи ден ме изнерви и смених бравата, замених я с брава от фабия (така казаха от автоморгата), до днес всичко беше Ок-3 дни, днес започна да отказва да се отваря отвън вратата.

Поръчах си ключета от али, в същото време търся и в София по магазините, мисля да си сменя ключето и да си върна моята брава.

Проблема е временно решен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0898424179 Владо. В Дървеница се намира и продава всякакви видове микроключета. Аз съм вземал 2 пъти от него, последно за багажника, макар че се оказа, че проблема не е в ключето. Обади му се и му кажи за каква кола и че е за лява врата (има значе ие дали е лява или дясна). Имаше и обява в olx, но аз съм си записал телефона и не съм я търсил дали я има сега. По спомен бяха по 7лв. 

Редактирано от ghost_rider
  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ghost_rider много благодаря за инфото :)

ще му звънна през седмицата

иначе видях че има значение за ляво и дясно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.