Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет за покупка


SkodaMilev

Recommended Posts

Привет колеги видях тази обява

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11600155775992773&slink=iuqleu

 

и ако верно е на тези км е супер... каза че ще ми даде номера на рамата т.н

 

за какво да гледам ...съвети за сервиз да я закарам :)

 

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.8 ли е или 3.6?

1.8 от тези години имат грижа с папкането на масло и се налага ревизия на двигателя на стойност, около 4-5К... Имай го предвид ако не е отремонтиран. Успех! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @SkodaMilev - Двигател 1.8 Бензин от тези Години на производство има фабрични Проблеми. А на тези странно малки километри, може още да не са се проявили и да се появят скоро. В случая ако беше на повече Километри, шанса вече да са се проявили Проблемите и следователно да са ремонтирани е по-голям..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, zloQQ написа:

1.8 ли е или 3.6?

1.8 от тези години имат грижа с папкането на масло и се налага ревизия на двигателя на стойност, около 4-5К... Имай го предвид ако не е отремонтиран. Успех! 

уф 5бона ужас :(  едно вреве 1.8 и 1.9TDI бяха супер

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, SkodaMilev написа:

уф 5бона ужас :(  едно вреве 1.8 и 1.9TDI бяха супер

 

Така е, но т'ва 1.8 е от недъгавите за съжаление. Но не е грижа да го видите автомобила ако Ви е близо. Може да е от малкото, които нямат проблем. Трябва Ви инфо за разхода на масло в конкретния случай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да но ако всички са зле от фабриката е въпрос на време ? и сега гледах разни неща в нета... верига на 100хил разни пръстени на буталата и т.н

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен линка на обявата не работи. Не знам при вас как е. Затова пускам този:

 

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11600155775992773&slink=iuqleu

 

Според мен, умишлено не е упоменато какъв тип е бензиновия мотор и с каква мощност.

Лошо впечатление също прави писането с главни букви и многото удивителни.

Може и да е читава колата, но аз не бих рискувал. И съвет не бих дал.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мале ужас :D е все пак Благодаря ...а иначе на по новите  шкоди ,след 2010та читав бенз двг... може и за октавия да препоръчате :)))

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да допълня EA888 GEN 3 започва да се вгражда най-рано в ауди 2011 в другите модели на концерна от 2012 ,така че октавия 3 1.8 tsi 180 кс е ок в суперб чак от 2015 годена ,тоест в новият модел кода на моторите започва с CJ ,ако са произведени за американския и кандския пазар CP 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте,да не пускам нова тема харесали сме един Супърб в София , някой с мнение за конкретната обява и търговец цената ми се струва съмнително ниска както и км?Ето линк : https://www.cars.bg/offer/5da41b70a97fce046432fb78  Благодаря предварително на отзовалите се колеги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Тази обява стои поне от две години. Тогава аз си търсих Супърб и съм я запомнил. А, колко време преди това е публикувана не знам.

Не помня първоначалната цена. Сигурно търговеца сваля, защото не може да я продаде.

Външно не е зле, но е много базово оборудване. Може би затова не представлява интерес. Поне от снимките това се вижда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля. За нищо. :)

Въоръжи се с търпение. Аз търсих в продължение на една година. Вярно, не бях на зор.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.