Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода събор 2021г., с. Рибарица, общ. Тетевен


Mishelle

Recommended Posts

Уважаеми колеги и приятели,

 

Както на всички ни е известно, аналогично на миналата година, така и през 2021-ва ситуацията с коронавируса поставя под въпрос/забрана провеждането на организирани и масови мероприятия. Миналата година Covid-19 не позволи да проведем ежегодния Национален Шкода събор. Надявам се забраната за групови събирания тази година да отпадне и да успеем да организираме клубния събор. За миналата година екипа на клуба имаше атрактивна идея, за красиво, разположено сред природата място. Искренно се надявам тази година обстановката да позволи да я реализираме. Веднага след отпадане на забраната за събирания ще бъдат обявени датите за провеждане на събора. Стига, разбира се, това да не се случи в края на годината :)

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли , силно се надявам да ни се подредят планетите тази година и да си направим един хубав и спокоен събор.

Дано тази цялата тъпа история да е поразминала и хората по-спокойно да си позволят подобно мероприятие :) 

 

Аз лично си ремонтирам бавничко и славничко 130-ковия мотор и живот и чакам по-следваща информация :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, някак вече нямам търпение. Дано обстановката го позволи и да наваксаме за миналата година! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

През 2020-та година всички масови събития в страната бяха забранени и отменени заради корона вируса.

Нооо, лятото на 2021 ни посреща с усмивка. С усмивка ще ви посрещне и екипа на Шкода клуб България на Национален Шкода събор 2021г. Мястото, което сме избрали за тази година е ново, изцяло семейно ориентирано, сред природата и прохладата на Тетевенския Балкан. Избрахме за вас комплекс Планината, намиращ се в с. Рибарица, община Тетевен. Ще има организирани и свободни игри на поляна, непосредствено до река и Кървавото кладенче,  както и разходки до красиви места. За вас родителите, както и за децата, хотела разполага с Аква център - който иска ще може да се възползва от чиста и приятна вода за игра или за отдих.

 

Заповядайте на един слънчев и прохладен уикенд с цялото семейство на Национален Шкода събор 2021г. Доведете и приятели.

 

дата: 24-26 септември 2021г. (петък, събота, неделя);

място: с. Рибарица, община Тетевен;

хотел: Планината - интернет страница на хотела, както и точната му локация с навигация до него;

контакти: адрес и телефони на хотела за резервация.

 

Хотела разполага с 25 двойни стаи, 30 стандартни и лукс апартамента, 2 ВИП апартамента и 3 апртамента за гости с кучета.

 

Резервирайте своите нощувки още сега, за да сте сигурни, че ще може да се настаните. Практиката показва, че отлагането на резервация често води до липса на свободни места. А ние бихме искали всеки желаещ да е гост на Национален Шкода събор 2021, да се видим, запознаем и да разменим сладки приказки и спомени.

 

Важно: хотела не иска заплащане на капаро след направа на резервацията. Едно обаждане по телефона е достатъчно. Но е задължително около 10 дена преди настаняването, да се обадите повторно в хотела, за да потвърдите резервацията си. В противен случай ще я загубите!

 

Очакваме ви на един изпълнен с приятни емоции уикенд. Заповядайте!

 

Ето и малко снимки от страницата на хотела:

hotel_planinata_001.jpg.94c71856e576e5595d59495b145b6be5.jpg

 

hotel_planinata_002.jpg.a91fa4596abc4dcfae9c170f9dfa5e7c.jpg

 

hotel_planinata_003.jpg.66e2df31a59e1fc4c88960dc6f027c62.jpg

 

hotel_planinata_003a.jpg.c8561fe81de79a4d7494a1eef80d3824.jpg

 

hotel_planinata_004.jpg.2a5c4fb10e030a3bab3cc4b39a80ea12.jpg

 

hotel_planinata_005.jpg.dd48a42e1ce4ea8d338593fbe4a71cee.jpg

 

hotel_planinata_006.jpg.f39e9f2616a678120b384a3d8cafcad8.jpg

 

hotel_planinata_007.jpg.a749dd5ce94abdd0ea5ea30b79d28fe7.jpg

 

hotel_planinata_008.jpg.c0a104dbf21c92c46d38f102e218088a.jpg

  • Благодаря 2
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Mishelle changed the title to Национален Шкода събор 2021г., с. Рибарица, общ. Тетевен

Хах,интересно,все още никой не е видял темата,но аз мисля да резервирам без да се замислям.Изглежда многообещаващо!!!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Ето това е приказка! Отсега се точа за хубави разговори на по бира ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предвид това, че резервациите се увеличават и хотела се пълни, искам да ви напомня да не чакате последния момент, за да резервирате своята нощувка.

 

И нещо, което съм пропуснал да напиша в първия пост (ще го добавя) - хотела не иска заплащане на капаро след направа на резервацията. Едно обаждане по телефона е достатъчно. Но е задължително около 10 дена преди настаняването, да се обадите повторно в хотела, за да потвърдите резервацията си. В противен случай ще я загубите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Пускам предварителната програма за 16-ти Национален Шкода събор:

 

Петък, 24.09.2021г.
След 14:00ч. до края на деня - настаняване, разходки, свободна програма, които ще завършат с вечеря в ресторанта на хотела.

 

Събота, 25.09.2021г.
10:00ч. - 12:30ч. начало на игри и забавления за малки и големи на поляната до Кървавото кладенче.
12:30ч. - 14:30ч. надпревара за най-ароматно и атрактивно изглеждащо барбекю, която ще завърши с тематична награда.
14:30ч. - 17:00ч. продължаваме с игрите на поляната и ги приключваме с награждаване за отделните дисциплини.
20:00ч. - вечеря в ресторанта на хотела.

 

Неделя, 26.09.2021г.
11:00ч. - споделено пътуване до атрактивна дестинация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, PRR написа:

Ох, вече съм се наточил за сладките приказки на по бира :)

Петък, по време на волната програма, ще направим ли с теб пак отбор за белот? Първата година на Дракон никой не можа да ни изхвърли от масата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година ще има ли запазване на номера за събора? Ако да, аз си заплювам 136! ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

56 , щом така седят нещата , за белот съм за и всякакви други настолни игри ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами... 99 за мен ? , евентуално и 36 ?

 

Поляната (реално са няколко) на Кървавото кладенче и околностите са много хубави и мястото е доста приятно . Има си дървета , река и всички предпоставки за страхотно събитие .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ако успея да измъкна брат ми от работа и от жена му и времето ако е хубаво (идеята е да сме на две колела) ще дойдем на гости в събота 25.09.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега що дразниш! Аз ще съм с малкото и нямам опция за двуколесно. То и тая година някак карането на двуколесното бая ми се изплъзна :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.