Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Традиционно гости в Пловдив - 5 юни 2021г.


Mishelle

Recommended Posts

@diana_kraice какво сядане на друга маса !??!! Ние ще нагъваме кИфтета и бира, докато децата се забавляват. Никакво делене не се разрешава!

 

@PIIIcoppermine прегледа е 37лв ;) 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • diana_kraice

    9

  • Mishelle

    8

  • PRR

    7

  • Izolini

    6

Днес ивчо ми напомни че това е било на дена на среща в Първенец, хората който ще пътуват отделно, внимавайте, на 69км има камера за скорост.

IMG_20210528_160350.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очертава се перфектно време, тази Събота.

Пловдив.jpg

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва далеко ли е от Пловдив и 
новаци приемате ли или е само за стари пушки ?

Можем ли да дойдем с друга кола, не шкода, че моята я продадох и сега си търся

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На няколко километра от Пловдив е. ТОВА е входа към заведението. Намира се в дясно, като влезнеш в тази пряка, в ляво има друго.

Приемаме и новаци и стари пушки. Ограничения няма.

Приемаме и с други марки, важното е да носят добро настроение със себе си! Естествено Шкодите са на почит :D 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във втория пост от тази тема съм дал линк с точната локация. Може да се използва и за навигация. Всеки е добре дошъл, сам, с приятели или с цялото семейство. Марката Шкода ни обединява по интереси, но не е задължително да се притежава такъв автомобил, за да се посети и участва в срещата. Защото на първо място идеята е да се съберем, да се запознаем с нови хора и да си изкараме един готин съботен следобед. Така че идвай(те) смело :)

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми за друга кола. Даже и Сашо, който е заклет фен е пътувал с мен с друга марка за Шкода среща.

Хем ми се пътува с групата от София, хем ми си иска и да отскоча до един адрес на другия край на Пловдив да взема нещо. Та още го мисля как да стане.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както Коце Малкия ми каза оня ден: Не е важно с каква кола си, а какъв си по душа ?

Та и аз съм с друга марка, на ша дода ?

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на шефчетата и на другите пичове

Незнам кои са Сашо и Коце, ама ако се откинем от работа и аз ще дойдем да се запознаеме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За протокола да кажем, че има и жени ??

Ела и се запознайте с нас по добре, не че ще успеете да запомните всички имена, но е забавно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Луд с мотика написа:

Извинявайте

Извининението се приема само на живо ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, ID A написа:

Няма проблеми за друга кола. Даже и Сашо, който е заклет фен е пътувал с мен с друга марка за Шкода среща.

Хем ми се пътува с групата от София, хем ми си иска и да отскоча до един адрес на другия край на Пловдив да взема нещо. Та още го мисля как да стане.

Засега се очертава и аз да мина към Пловдив , да оставя едно приятелче там, та може и аз да се позабавя.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакането за срещата почти приключи. След само 2 дена ще се видим. Ето и една от топ снимките от миналата година. Голяма любоФ ще да е:

 

parvenec_arhiv_2020.jpg.ec84b0c2609942fb67292644618cd87b.jpg

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, Миро @tuningmania, имам два въпроса към твоята снажна персона:

1. Къде ще седнеш/къде да седна аз?

2. Ще ядеш ли кИфтета?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До @Mishelle - Всеки е свободен да прави каквото си иска ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами вие ако се моткате много накрая и прави ще сте ???, тъкмо по добре ще влизат бира и кИфтетата. 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Mishelle написа:

Ооо, Миро @tuningmania, имам два въпроса към твоята снажна персона:

1. Къде ще седнеш/къде да седна аз?

2. Ще ядеш ли кИфтета?

Не се слагай, аз още вчера заявих, че сядам до Миро с кепче ?, за по лесно улавяне ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реденето по размери, по обем или по тегло е? Или според кой колко кифтета има да мята по Миро ?

  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да си взема къмпинг масата и столовете, че ако много се разхайманите да седна на страни и да викам "не съм с тия!"

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Izolini написа:

Аз мисля да си взема къмпинг масата и столовете, че ако много се разхайманите да седна на страни и да викам "не съм с тия!"

Зер некой щ'и повЕрва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Izolini написа:

Аз мисля да си взема къмпинг масата и столовете, че ако много се разхайманите да седна на страни и да викам "не съм с тия!"

Подкрепям те Ице, ако си тръгнат в 2 часа наобяд, и аз ще се присъединя, даже ще донеса и знаменца "Спасете дърветата с липа! "... ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Izolini написа:

Аз мисля да си взема къмпинг масата и столовете, че ако много се разхайманите да седна на страни и да викам "не съм с тия!"

Моята маса е голяма, взимам те значи ???, ама ще викам тоя е с мене... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.