Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Dacia


Recommended Posts

  • 7 месеци по-късно...

Новата Dacia Spring:

Реално каране

Ревю на български

 

За 34 хиляди базова + парктроници и цвят, изглежда доста добро предложение. 8 години гаранция на батерията, няма данъци, от контакта се пълни за 1 нощ. Може да направи до към 200 км. извънградско с галене на педала. Ако някой живее на 150 км. от София, спокойно може да си ходи уикендите със семейство и багаж с поне едно преспиване, за да се зареди. Доста висока е, почти колкото скаута, но с по-късо междуосие, няма да може да катери баири и снегове, но за вили, черни пътища и прескачане на всякакви безумия в града е супер.

Минуса е 44 коня. Иначе прави 0-50 за 5сек, но нагоре е мъртвец.

Някой друг оглеждал ли се е в това румъно-китайче?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На цената в Румъния със субсидията - бих взел едно за града и къси пътувания с удоволствие! Пък и мацката ще си джитка с кеф. Иначе няма как да сменя комбито с тоя фъстък. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е за мен ще е като втора кола, а може би и за почти всеки друг, но дори и без субсидията е на цената на някаква градска малолитражка с някоя друга екстра. Иначе на мен освен няколко морета, останалите ми преходи са под 100 км за ден и то главно градско, така че това е интересна идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се отнася за Дачия - пак за 30-тина хиляди бих се качил на новият Джогер https://automedia.investor.bg/a/2-novini/46872-15-neshta-koito-tryabva-da-znaete-za-novata-dacia-jogger?i=23#article-gallery . Като единствен недостатък на пръв поглед бих отбелязал слабите мотори - TCe 110 и Eco-G 100 са ми малко слабички за подобно купе и се надявам в бъдеще да се усетят и да добавят поне TCe 130. Иначе ръчка, бензин-газ, 7 местна и с мнооого приличен багажник - определено бих сменил моята бабичка с нещо такова.

П.П. И дано си пооправят цветовата гама, че ми се кара нещо червено ?

Редактирано от Logrus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.