Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Динамични (бягащи) мигачи + Комплект педали О2 FL


NightWalkeR

Recommended Posts

Здравейте колеги, продавам някои глезотийки защото докато пристигнат, после докато се наканя да ги монтирам и почнахме да мислим да сменяме колата ;). Пускам ги на цената на която съм ги взел. Смятам че е по-добре някой да им се радва от колкото да ги сложа и след това да продам колата ! Купувал съм ги за Шкода О2 FL , не съм ги пробвал , надявам се да паснат ? Намират се в София, може лично предаване, няма проблем и за изпращане по куриер.
 

Динамични (бягащи) мигачи на страничните огледала : 37лв

Комплект педали (водят се спортни ? ) : 22лв

IMG_20201216_182748.jpg

IMG_20201216_182858.jpg

1.jpg

IMG_20210102_162303.jpg

IMG_20210102_162316.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер цени си обявил! Скоро сменях мигачите в огледалата, иначе вече да съм ги отнесъл. Успех! И да се похвалиш с новата кола!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее голяма съм риба, забравих да пиша телефон ама  заплюването се брои ;) - твои са. А за цените идеята ми не беше да печеля а да свършат работа на някой дето ще им се радва :).  И явно съм уцелил щом мислех да стоят 1-2 седмици по Шкода групите/форума и после евентуално за ОЛХ, ама те за няколко часа си заминаха. 
..Иначе новата кола трябваше да е О3 , от същата фирма, от която си взех и О2-ката ама в последния момент обявиха цена с 5к по-висок от очакваната и ... пропадна. Та сега се оглеждаме, ама пък Шкодичаката доста ме слуша така че не бързам да я сменям, но вече сме се навили - ще се случи скоро, просто няма да се бърза  ?.  Иначе ако новата е О3, една от първите ми глезотии ще е пак бягащи мигачи (много ме радват).  

Темата е за заключване, всичко е продадено ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.