Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Formula 1 - сезон 2021


PRR

Recommended Posts

преди 51 минути, zloQQ написа:

Пепи, имах предвид първата виртуалка - в средата на състезанието. За края е ясно, ...

... Гледа ми се борба като Перез - Хамилтън :)

Първото не-влизане беше без значение, както показа развитието на състезанието. Дали с твърди гуми на 30 или 50 обиколко срещу чисто нови супер меки е като да сравняваш ферари с Шкода 100S :(

Но да, борбата на Перез беше също толкова неравна, но пък изключително чиста, с огромна доза респект и взаимно уважение. Уви, лекето не е способно на такава борба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепи , гледах някакво клипче с най-важните моменти от състезанието и не видях чак такава драма , какввто я представяш .... единствено може би накрая страно пуснаха изостаналите да се возят пред колата за сигурност , което така или инак си е решение на организаторите .. самото състезание като маневри и изпреварвания не видях нищо фрапантно . Единствено Манго караше като на три ракии (без никакъв хъс , на сигурно) .. ами да го духа , догодина ще кара картинг .. стигат му седем .

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена, пуснаха САМО 5 коли да изпреварят колата на сигурността и то точно петте МЕЖДУ Хамилтън и лекето. Защо? Правилника е или всички или никой? И защо ли? Отговора е много прост: ако бяха пуснали всички нямаше да стигне времето за да остане САМО една състезателна обиколка, а ако не бяха пуснали тия 5ма лекето нямаше шанс. Затова пре-ахме закона, както казва един небезизвестен Бг. политик, и изпързаляхме Хамилтън.

 

И, понеже това което си гледал като репортаж и особено реакцията на Хамилтън, която беше цензурирана (неизвестно защо), ето ти я тук цитирана от сайта на Ф1, официалния сайт: 
 

Цитат

There was no official comment from the team, with Hamilton’s only response coming over team radio after being passed by Verstappen on the final lap, saying: “This is getting manipulated, man!” to which race engineer Pete Bonnington replied, after Hamilton crossed the line: “I’m just speechless, Lewis. Absolutely speechless.”

Толкова! Не желая да си губя времето повече с тази манипулация на най-високо ниво. Както златната ръка на Марадона остана в историята, така и транссексуалното поведение на "стюардите" в това състезание ще се запомнят. Ще се радвам да му е последната титла на Верстапен, точно като при татенцето. Също така ще се радвам и Хамилтън да не изпревари МШ по титли. С други думи надявам се на нови лица в битката.

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото всичко е зле режисиран цирк , а пилотите са  скъпо платени маймунки.

Единствените баламурници са по трибуните .

Между другото и състезанията за издръжливост вървят по пътя на Ф1 , защото ФИА сложи ръка и на тоз шампионат и въпреки , че догодина ще се включат още три марки , и тоз шампионат е обречен (поне за мен).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, PRR написа:

…Ще се радвам да му е последната титла на Верстапен, точно като при татенцето…

Татенцето мисля, че дори победа няма, камо ли титла. Но и аз мисля, че Макс не заслужава даже и тази титла. Перез показа, какъв е правилният начин да се бориш, Макс наистина това не го може, и надали ще се научи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, The Best Forman написа:

Между другото и състезанията за издръжливост вървят по пътя на Ф1 , защото ФИА сложи ръка и на тоз шампионат и въпреки , че догодина ще се включат още три марки , и тоз шампионат е обречен (поне за мен).

Там ФИА трябваше да се намеси, защото ситуацията стана комична в ЛМП1. Аз лично, очаквам с нетърпение да видя, какво ще се получи и се надявам да не си прав. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислих да не пиша повече по темата, ама този колаж казва много ...

 

image.thumb.png.05b8a0c097173e432e414cf72712c0f9.png

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.