Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Formula 1 - сезон 2021


PRR

Recommended Posts

ЦЪК интересна статия и явно няма да е прецедент .. тоз път за разлика от 2008 симпатиите ми не са за Манго :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То че ще е лудница е ясно. По-скоро си мисля каква роля ще изиграят вторите пилоти. Защото няма да е прецедент втория пилот да реши състезанието.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, PRR написа:

То че ще е лудница е ясно. По-скоро си мисля каква роля ще изиграят вторите пилоти. Защото няма да е прецедент втория пилот да реши състезанието.

 

Ейиии веднага се сети за квадратната глава ? .. ма то не беше последно състезание тогава на Спа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще е интересно. Който и да спечели няма да съм доволен, ама това е - избор между по-малкото зло. А днес лимонадите сериозно изпързаляха мерцовете и откраднаха още една точка. Така пъпчо е реално с две точки преднина пред Хамилтън и шансовете му са доста сериозни. Въпроса е Перез какво ще направи от 4тото място с меките гуми. Дали няма умишлено  да се "мушне" пред Хамилтън и да го бави? Няма да е прецедент - Шумахер го е правилн, но тогава той беше от друга класа и можеше да си позволи да бави, след това да направи 5 бързи обиколки, да дръпне с 7-8 секунди, да смени гумите, да дозареди (ех, имаше зареждане) и пак да излезе втори и да бави третия... 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шумахер караше и смяташе всичко , даже кой ще завърши съотборника му ако завърши по-напред .. тия са безмозъчни гейМъри (да не пиша глупости) .. ам последното амплоа на Манго с обичките , гелчетата и прическите в стил италиански бег от трета дивизия .. не е мой тип ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, PRR написа:

още една точка. Така пъпчо е реално с две точки преднина пред Хамилтън

Това не го разбрах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Izolini написа:

Това не го разбрах

Дава се една точка за спечелена квалификация, т.е. пъпката има една точка повече от Хамилтън в момента.

Ако завършат с равен брой точки пъпчо пИчели, защото има повече победи.

Като събереш горните излиза, че манго трябва да спечели с поне две точки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, PRR написа:

Дава се една точка за спечелена квалификация, т.е. пъпката има една точка повече от Хамилтън в момента.

Ако завършат с равен брой точки пъпчо пИчели, защото има повече победи.

Като събереш горните излиза, че манго трябва да спечели с поне две точки.

Нещо бъркаш, няма точка за спечелената квалификация

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не знам да има точка за квалификация. 

Между другото, вчера от коментаторите чух, че RB догодина ще се пускат със собствени двигатели ? Знам, че са големи и с голям бюджет, ама това е малко уау ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някоя специална разработка на Катерпилар или на Хускварна ? ... то вече с тоз даунсайзинг , ще може да се включат и Симсон ;)

Мисля си , че и Анастас с неговите подковани двигатели на Фабия има шанс .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До няколко години чакаме 1.2TSI ?

Чудно ми е колко време ще отнеме Ф1 да умре окончателно и да бъде изместена от Формула Е. Което между другото ще помогне брутално много на електромобилната индустрия. Така както едно време от Ф1 тръгна Тракшън контрола и прочие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ф Е никога няма да измести Ф 1, или поне не в следващото десетилетие. Дори производителите взеха да излизат един по един от там. Формула Е е маркетингов продукт, според мен, който имаше краткотраен успех и в момента се движи стремглаво надолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, Izolini написа:

Нещо бъркаш, няма точка за спечелената квалификация

Да, аз нещо се превъзбудих :) 

 

Ами ... почва се. Който и да спИчели все кофти. Ако е Хамилтън ще мине Шумахер, което не ме кефи. Ако е пъпчо пак ще ми е гадно, защото ми стана брутално противен с тия педалски изпълнения последните състезания. Накратко - почти все тая ми е кой ще спечели. Може би една идея по-малко противно ще ми е, ако е Хамилтън (не вярвам, че го пиша), но каквото такова.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100%! Просто Хамилтън си спести УМИШЛЕНИЯ удар от лекето! Той спря, НО НЕ ОСТАВИ НИКАКВО място на Хамилтън в завоя. Педерастийка от класа ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PS: Камидадзе стайл в първия реален завой ;) Абсолютно наясно е, че на пистата няма шанс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

грозна провокация на тоя бастун и после целия му отбор мрънка. колко ниско са слезнали не е истина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам повторението и, от колата на Химилтън, ясно се вижда, че лекето умишлено "отваря" завоя без да оставя каквото и да било място. Грозно, мнооого грозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на Перез! Чисто, ама абсолютно чисто и въпреки това твърдо. А не педераско и твърдо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер Перес .

Не се отказа и определено бе чиста борба , не като Верстапен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Перез мнооого добре забави черньо. Страхотна защита. А брикета пак мрънка...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега стана интересно. За съжаление пак заради сейфти карове, били те и виртуални :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.