Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Formula 1 - сезон 2021


PRR

Recommended Posts

преди 4 минути, Thunderbolt написа:

според мен пък тази писта е ненужно опасна. явно арабеските са платили достатъчно, че да замъглят мисълта на фиа. а колкото до макс, тоя е най-досадния мрънкач евър

100%, всичките спонсори са Invest in Saudi, Saudi Aramco и Saudi Telecom Company. Всичките държавни компании. Голям пиар си правят :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Максчо доказва, че е брутално леке. ОК, имаше късмет с първите смени, но това "изпреварване" е, меко казано, непозволено. Гадно ми е да гледам такива състезания. Ако маФИА пак не го накажат ще е смешно и жалко.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баш, Хамилтън го унищожи на старта. и после пак мрънкане по радиото, обидно е да гледаме тая пародия

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредна педерастийка сътвори - беше ясно, че няма как тримата да влезнат в завоя, но на него не му пука, защото води в шампионата ... Но мисля, че ще го отнесе. Дано, защото ми е противен!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е абсурд!!! Не може всеки път когато Луис е зад Макс да има виртуален сейфти кар! Абсурд!!!

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, не харесвам Хамилтън, но макс е чисто леке, да не кажа друга думичка започваща с л ;) И, това наказание с 5сек беше нищо. Нямаха право да се подиграят с него така!

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, PRR написа:

Добре, не харесвам Хамилтън, но макс е чисто леке, да не кажа друга думичка започваща с л ;) И, това наказание с 5сек беше нищо. Нямаха право да се подиграят с него така!

5-те секунди уж бяха за изпреварването извън пистата. Интересно ми е сега, дали ще го накажат за brake check-a... Егати ликето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е без значение. Дори 15 да му дадат пак е далеч пред Ботас. В случая това си беше предумишлено действие (реално действия) за извхърляне на Луис от пистата с идеята, че има повече точки от него и така ще спечели титлата. Това е не само неспортсменско, но и опасно. И е крайно време маФИА да се замислят какво искат да постигнат. Поне ми хареса как публиката го освирка при интервютата. 

А как стана пилот на зрителите не знам. Просто пародия.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно може да стане по-драматично от това. Аз съм със смесени чувства. Малко агресивно го дава Супер Макс, но това е и причината да гледам. Едно време спрях, защото ми втръсна да гледам изпреварвания само в бокса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също искам изпреварвания, ама не и блъскащи се колички. За щастие всичко се размина, но ситуацията мнооого ми напомни на един друг ...раст:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, PRR написа:

Това е без значение. Дори 15 да му дадат пак е далеч пред Ботас. В случая това си беше предумишлено действие (реално действия) за извхърляне на Луис от пистата с идеята, че има повече точки от него и така ще спечели титлата. Това е не само неспортсменско, но и опасно. И е крайно време маФИА да се замислят какво искат да постигнат. Поне ми хареса как публиката го освирка при интервютата. 

А как стана пилот на зрителите не знам. Просто пародия.

https://www.formula1.com/en/latest/article.breaking-verstappen-handed-further-10-second-penalty-for-lap-37-collision.7GGfMvAnRIGPtMQphh7zCd.html

 

Точно така и става. +10 сек добавено време, което е абсолютно безсмислено наказание, въпреки, че телеметрията показва спиране с 2.7G. Демек, точно нарочно си го е brake check-нал за да го изкара от състезанието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... а е известно, че колите са по-здрави отзад. Но се замислих и друго. Мазната пъпка има проблем със скоростите. Няма да се учудя, ако нарочно е искал му потрошат скоростната кутия за да я сменят без наказание. Супер гнусно леке. Не заслужава да стане шампион. Но, ако все пак стане, ще е един от най-гнусните и вредни за спорта. Поне тази година. Догодина, ако кара добре и не прави педерастийки, нека вземе, но с това поведение не бива. Това ще е подигравка за спорта, а и лош пример за всички фенове.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Black_Fury написа:

https://www.formula1.com/en/latest/article.breaking-verstappen-handed-further-10-second-penalty-for-lap-37-collision.7GGfMvAnRIGPtMQphh7zCd.html

 

Точно така и става. +10 сек добавено време, което е абсолютно безсмислено наказание, въпреки, че телеметрията показва спиране с 2.7G. Демек, точно нарочно си го е brake check-нал за да го изкара от състезанието.

 

Беше ли в DRS зона? Защото ако да, просто се е опитал да го "изненада", че да го зачегърта моментално след като му върне позицията. Започва малко да ме дразни, че подпират ту единия, ту другия и то само и единствено с цел да е интересно. Прави се тотално изкуствено. Идва от неспособността да го направят по естествен път. Така като беше 90те и до към 2005г. Но както каза един пич в един youtube канал - на Ф1 не им пука за 2та процента хардкор фенове. Пукам и за 98те процента "casual" фенове. А за тях техническите подробности и тия ситуации нямат особено значение. Има значение, че двамата, които се бият, влизат в последното състезание с еднакъв резултат.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маФИА са идиоти! На правата да намалиш от 8ма на 3та предавка, като в последния момент набиеш и спирачки ... си е за бан за следващото състезание! Поне. Те му дават 10сек, които в случая не означават нищо. И, няма да се учудя, ако в следващото състезание има "случаен" удар между двамата, а защо не и удар между Хамилтън и Перез. Ама "съвсем случаен" удар ;) 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро мерцовете не са платили достатъчно ;) А и маФИА искат да пробутат лимонадите за да е по-интересно, че на хората им писна от доминацията на мерцовете.

Между другото, лимонадите са добри в преориентирането при драстично променени правила, а догодина точно това се случва. Та очаквам един доста по-различен сезон. Уж всичко е с цел по-лесно изпреварване, но не съм сигурен доколко ще се получи. Но ще видим.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко храните Супер Макс. И човека си е алтав от секъде, но си спомнете и тия думи на тоя Бог.

https://www.youtube.com/watch?v=YBYHY4SKa3o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, PRR написа:

И, няма да се учудя, ако в следващото състезание има "случаен" удар между двамата, а защо не и удар между Хамилтън и Перез. Ама "съвсем случаен" удар ;) 

Историята помни доста такива случаи точно във Формула 1. Аз отдавна се чудя защо още не са изиграли тази карта - имат си и втори отбор с камикадзе в него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, sauber написа:

Яко храните Супер Макс. И човека си е алтав от секъде, но си спомнете и тия думи на тоя Бог.

https://www.youtube.com/watch?v=YBYHY4SKa3o

Да, но има някакви граници, разписани в правилата. Ако ще са блъскащи се колички да кажат. В крайна сметка руснаците имат не лоши танкове - сигурен съм, че ще ги докарат до финала ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.