Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Автомат


ShkodaB

Recommended Posts

Здравейте имам шкода супърб 2005 19 131 кс. Автомат появи ми се следния проблем от 1 ден задна предавка R " започна да рита и отвреме на време изтърва тоест тръгвам и в последстви е като подам газ все едно съм на N" неотрална на D" няма проблеми и превключва гладко някой има ли е същия проблем скъп ли е ремонта и мога ли да карам колата в това състояние благодаря предварително :)

Редактирано от ShkodaB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Не съм се сблъсквал лично с проблема, но от това което съм чел, което колеги са казвали и прочие, вариантите са два:

1. Спукано бутално за задна - До колкото ми е известно ремонта не е крайно скъп и драматичен

2. Прецакан триещ диск - Никаква идея какъв тип е ромонта и какво излиза като цена

 

Колата едва ли има проблем да я караш в това състояние, изключае проблема, че се изключва сама задната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.