Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Алуминиеви джанти 16" 5х100


Recommended Posts

Купувам алуминиеви джанти 5х100 за Фабия 1, който да ме хванат с дизайн някак си. Искам , като ги видя , да ми харесат . Търся 16 ки , минимум 7J, хубаво е да са от София, но не е задължително.

 

Сашо , 0887507369

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем скоро, ще продавам оригинални джанти от Октавия 1 РС с гуми Вредещайн Спортрак 5 (2 на един сезон и 2 на два). Ако имаш интерес, може да ми пишеш.

Не съм сигурен това 16 или 17 са, но изглеждат така:

46f9127cc89ad7c1a9943f57bc86d11b.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Имам някакъв интерес. Изчакай ме до Сряда, да видя тогава какво ще стане.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувам ги, звънни утре 0887507369 , да се уговорим да ти дам парите и да се разберем кога ще имаш свободно време да свалиш гумите, преди да съм изхарчил всичко живо. След обяд ще ходя да ме измъчват с машинка и черно мастило, та ако не вдигна, ще ти звънна, но трябва да е утре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.