Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелиция 1.9 Д - трудно пали топла.


Stoi4ko 666

Recommended Posts

Здравейте колеги нов съм и не знам на правилното място ли пиша. Карам фелиция 1.9 дизел и като загрее няма палене все едно да палиж без свещи зимата.Студена е чахмак от четвърт . Може ли да е от това чудо

IMG_20200528_112428.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Stoi4ko 666 написа:

Здравейте колеги нов съм и не знам на правилното място ли пиша. Карам фелиция 1.9 дизел и като загрее няма палене все едно да палиж без свещи зимата.Студена е чахмак от четвърт . Може ли да е от това чудо

 

ако е с гнп Лукас вероятно проблемът е в него 

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, Stoi4ko 666 написа:

...

Колега , имаш две опции : едната е пипкава финна настройка на аванса на помпата (зад ангренажното колело има три болта , които се разхлабват и помпата може да се върти леко) , аванса по спомен трябва да е 0 градуса.

Другата е да измериш стойностите на температурния датчик при студен мотор и да лъжеш електрониката с ключе и съпротивление , че мотора е студен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, The Best Forman написа:

Колега , имаш две опции : едната е пипкава финна настройка на аванса на помпата (зад ангренажното колело има три болта , които се разхлабват и помпата може да се върти леко) , аванса по спомен трябва да е 0 градуса.

Другата е да измериш стойностите на температурния датчик при студен мотор и да лъжеш електрониката с ключе и съпротивление , че мотора е студен.

 

При проба с друго реле същия номер , но друга буква пали по-лесно , но държи обороти все едно е студена Някаква идея за реле втора употреба. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си сигурен , че ГНП и дюзи са в ред , размърдай помпата и мисля , че ще се оправи .

Често при смяна на ангренаж , въпреки щифтовете , мърда по малко и иска финна настройка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.