Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет при избор на Octavia 1


Recommended Posts

 Здравейте ! Росен пресен съм във форума :) и  имам нужда от съвет и от помощ. Трябва ми автомобил комби който ще се ползва 50 на 50 черни пътища и асфалт за кратки дестинации.   Разглеждах сайтовете и попаднах на тази обява.  Какво е вашето мнение? Благодаря предварително 

https://mobile.bg/11585638955455358

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.8Т е чудесен! Носи и на газ ако си решил да слагаш. Трябва да провериш дали хакдекса работи обаче. Също погледни всички ел. неща из колата работят ли, че детските болести на О1 са свързано главно с ел. инсталацията на автомобила. Предния капак ми изглежда като друг цвят, което предполага (скорошен) удар или е била внесена ударена (тотал) предвид и цената от 2500. Километрите не ги коментирам изобщо, защото смятам, че на всеки е ясно, че не са реални. Като цяло О1 са здрави и надеждни. Успех с покупката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Най-вероятно е била тотал щета.  но и се зарадвах на цената :).  Задължително ще се газифицира. Друг е въпроса че още не мога да взема решение дизел или бензин. Не съм карал дизел и нямам наблюдение, + това съм и леко нервен като шофьор, а от познати знам че за добър разход дизела се кара плавно. За тази цел която ми трябва автомобила до сега съм карал golf/pasat 3 комби за жалост вече са морално остарели и трудно се намират запазени екземпляри и ако се намерят ще са приблизително на цената на Skoda. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, hjjh написа:

 Трябва ми автомобил комби който ще се ползва 50 на 50 черни пътища и асфалт за кратки дестинации. 

Тая кола е ниска,не става за черни пътища.То по асфалта трошош картер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тя, колата, става за мерен път, още повече, че е 4х4 и съответно е повдигната. Тя моята става за черен път и лек офроуд, дето е уж по-ниска или айде - нормална. Не става за по-сериозен офроуд Шкода-та. Иначе си бъхта по черни пътища без проблем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Не ме плашете ?Далеч съм от идеята да я ползвам за оф-роуд. Модела 4х4 ми се видя по висок от стандартната.  Затова се насочих към него. 

Редактирано от hjjh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, cuca7 написа:

Колко е по яко 4х4 толкова по ъдлго търсиш трактора

Един не е върши работа два са  нужни :). От шофьорската страна водата е до средата на вратата

IMAG1231.jpg

Редактирано от hjjh
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, skodafen написа:

според мен 1.9 тди  с ремап ти е най-добре вървеж разход 

Като разход няма ли да е между 6 и 9, срещу 10 - 14 газ ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.