Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скоро ще влизам в сервиза


Марио88

Recommended Posts

Здравейте Шкодилака вече наближава 150000км ,на всеки 25-30хил км е в сервиза масло,филтри и прочие ,от време на време свещи и накладки ,сега обаче ми е чудно на 150000 км какво трябва да се сменя чувам за съединител и а греба не ремък . Мотора е 3 цилиндър 1.0 110коня Škoda Fabia Drive 2017г.

 Благодаря предварително !

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Еуратек ако звъннеш, със сигурност ще ти кажат, какво сервизно обслужване е предвидено за твоят автомобил. Само си приготви номера на рамата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, тука май си единствения с такъв пробег. Та информацията ти ще я даваш ;) 
Съединител се сменя, като му дойде времето, не е по обслужване си мисля. Ангренажния ремък е по вероятно. 
Не пише ли някъде из книжката? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казаха по телефона ,че били май с верига не знам иначе на 210000км се сменяла . Защото много по аутобаните карам затова е с такъв км и я карам леко 120-150 2-3 Хил оборота 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
На 2.04.2020 г. at 12:08, Марио88 написа:

Казаха по телефона ,че били май с верига не знам иначе на 210000км се сменяла . Защото много по аутобаните карам затова е с такъв км и я карам леко 120-150 2-3 Хил оборота 

 

100% 1.0 тси моторът е с "каиш", а не с верига ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегай от тез сервизи дето ти казват МАЙ още повече фирмен/вместо да дадът ясен и категоричен отговор/, тамън да им се вържеш и да караш до 210000км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.