Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стрелка


Fux91

Recommended Posts

Здравейте колеги.Имам следния проблем:стрелката за температурата на водата(антифриза)показва когато си иска,или е на положение спрямо температурата или пада долу.Колата е Октавия 1 ,2001г.2000куб. 116к.с.бензин,двигател AQY

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Често срещан проблем при Октавия 1 са студени спойки в самото табло. Сваля се и се презапояват спойките. Самото сваляне е лесно, за презапояването, трябва да пипа някой, който знае за какво става въпрос.

Ако напишеш в търсачката "проблем с таблото или проблем със стрелките" ще излязат няколко теми.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да сваляш таблото е добре да провериш/смениш/ датчика за температурата.

При мен проблема беше подобен и се оказа датчика. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение за темепературен датчик- при мен де оказа такъв проблема. По бързият и евтин вариянт е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако проблема е само със стрелката за антифриза, може и датчика да е заминал. Ако има други аномалии със стрелките на таблото - студена спойка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, stanley написа:

Ако има други аномалии със стрелките

Да, обикновено студената спойка кара повече от една стрелка да се държи ненормално :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен когато ми ремонтираха таблото бяха паднали 2-3 стрелки.

Когато играеше за температурата - датчик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.