Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не се включва парктроникa на задна


vladko1

Recommended Posts

На задна несе включва парктроника  но лятото като я напече слънцето работи,  това ми излезе като я закачих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кабела от-до модула. Обаче къде се намира - нямам идея. Явно някой от тях окъсява и за т’ва дава грешката. Потърси схеми из нет-а - със сигурност има. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е оригинален и волан с лява дирекция под кората в багажника над задна лява гума е модула. Дано се ориентираш?

Редактирано от Penata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Penata написа:

Ако е оригинален и волан с лява дирекция под кората в багажника над задна лява гума е модула. Дано се ориентираш?

Комби е  в страни в багажника джобовете ли 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На скоростната кутия има датчик за задна скорост.Като се  дигне колата се вижда.При мен беше прекъснат кабел там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Speedster написа:

На скоростната кутия има датчик за задна скорост.Като се  дигне колата се вижда.При мен беше прекъснат кабел там.

Колега тръгва да работи когато го напече слънцето особено лятото сега само тръгва и спира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, vladko1 написа:

Колега тръгва да работи когато го напече слънцето особено лятото сега само тръгва и спира

 

И при мен беше така докато не спря напълно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

При мен има същия проблем на октавия 2, само когато се напече от слънцето работи, ако е кабел на скоростната кутия, там след едно известно време на работа на колата ще се стопли и без слънце, възможно ли да е кабел на някои от датчиците и може ли да се проверят без да се свали бронята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, orrion написа:

... и може ли да се проверят без да се свали бронята.

 

На FL могат да се проверят отдолу.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на не фейслифтната датчиците могат да се проверят без да се сваля бронята.На дъното има един пак на два болта

Редактирано от Speedster
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.