Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

RNS 510 Columbus Skoda Superb MK2 2011г.


hightfear

Recommended Posts

Здравейте Колеги,

 

Нов съм тук и още не се оправям много много с форума, ако има такава тема моля да ме извините и да ме насочите към нея.

 

Та проблема ми е следния , като задържа Setup бутона не ми излиза менюто с информацията " Information Version" а ми излиза само FM и AM при продължително задържане също не ми излиза и ТЕСТ менюто. Та питането ми е как мога да стига до информацията?

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А продължавал ли да го държиш след като излиза АМ, FM и Info? Щото т’ва така уж бачка - натискаш и задържаш и НЕ ПУСКАШдори след появяването на AM, FM... и след т’ва излиза онази хитринка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Пробвах всякък даже на угасен двигат и без ключ пробвах и не ства, а съм държал и повече от минута. Пробвах и да го рестартирам с бутоните "на ляво и надясно + войс контрол" и след рестарт пак показва само FM и АМ

 

Като прикачен файл съм качил снимка на точния вид на радиото и конфигурация на бутони.

 

Има ли друг начин, гледах за още един вариант където се държи Map, setup едновременно и така не стана. А искам да ъпгрейдна firmware -a че сега не чете повече от 2гб сд карта ?

51CBF4F6-F573-4C73-AB53-1839BBEBC14C.jpeg

Редактирано от hightfear
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да се обърнеш за помощ към момчето от “Горна баня”... Във фейса има страничка с координати - “Навигационни ъпдейти” мисля, че се казваше. Който е отишъл - не е сбъркал. Всички са доволни. На мен ми ъпдейтна софта/версията и ми качи сборка с карти и POI. Цената беше смехотворна :)

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага щом успея да стигна до човека ще пиша, Днес говорих с него , обяви ми страхотна цена за ъпдейт на Firmware и навигация.

 

Само да успеем да се нацелим като време да сме свободни и 2мата и ще я направя.

 

Поздрави

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.