Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво означава NE/N на дисплея?


gstoychev

Recommended Posts

Привет! Не мога да намеря в книжката какво означават следните букви. Намират се в горният ляв край на дисплея пред шофьора. Не са постоянни. Сменят се от NE, само N помня и други букви, че се виждат. Благодаря за информацията!

 

Редакция: Данеби да ми показва в каква посока карам? Север, изток?

Редактирано от gstoychev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, голяма тема заформих. Може да се изтрие, явно това показание на инфо деисплея е за посоката. Трябваше да помисля преди да пиша :) Моля модератор да затрие темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @gstoychev " - Ааааа, не. Аз Моля Модераторите да не я трият темата. Нека първо се посмеем. Развесели ме..

 

Без лоши Чувства - Шегувам се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @gstoychev " - Наздраве! Веселба да има. Между другото, предполагам така се зараждат и Вицове :)

 

"Колеги, помагайте, в багажника ми влиза вода, какво да направя?

- Ми пусни Рибки!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.