Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

нужда от 2 банки кръв за София


joro_kem

Recommended Posts

Здравейте, момци!
В петък (28-ми февруари) предстои операция за смяна на аортна клапа на тъст ми. Операцията ще е в Университетска болница Света Екатерина - София, затова и кръвта трябва да е дарена в кръвния център в София (този до Централна гара).
Трябва да осигуря две или три бележки за дарена кръв до четвъртък, без значение от кръвната група.
Имаме нужда от двама кръводарители, третият ще съм аз.
Ако на някой му е на сърце да помогне, ще съм му изключително благодарен!
Аз съм от  Пловдив, но имам готовност за транспортиране на дарителя до кръвния център в четвъртък или пък да взема бележката от удобно за дарителя място и в удобно време пак в четвъртък.
Имената на пациента са: Стоян Николов Костадинов от Бургас
цел на операцията: смяна на аортна клапа
лечебно заведение: Университетска болница Света Екатерина - София

Телефонният ми номер е 0899 15 20 55 - Жоро, можете да ми пишете тук, на лично съобщение или Viber.
Благодаря ви предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сърдечни благодарности на колегата Ивайло (ive2121) и сина му Здравко за благородния жест! Форумът е сила!

Мисията е изпълнена! Няма нужда от повече кръводарители, темата е за ключ!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • PRR locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.