Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Затапване на ЕГР 1.9 TDI


generalvazov

Recommended Posts

Здравейте. Напоследък забелязвам дефицит на мощност в по-високите обороти и след разговор с един познат, стигнахме до извода, че ще е добре да "затапя" ЕГР (или да го махна тотално) и да изчистя всмукателния колектор, който никога не е чистен. Въпросът ми е нужно ли е софтуерна промяна след затапването/отстраняването на ЕГРа и ще записва ли грешка? 

П.с. Колата е октавия 1.9 ТДИ 90 к.с. /2003г. Турбото е с геометрия, която относително скоро е чистена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди такива интервенции най-добре се разбери с колегата "Pepino" да я погледне, защото може и въобще да не си за махане или затапване и тн, а и дори да се наложи такова нещо то със сигурност бих го направил само при него. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е колега със сервиз ли? В София ли се намира , явно само аз не съм ползвал услугите му..... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по-скоро бих звъннал GSM 0888 900 960 това с писането....Не всеки има време да чете форума редовно :), но все пак ти си решаваш

Редактирано от Mqnkoff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.