Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам Скоростна Кутия за Skoda Superb mk2 2013 Facelift 1.6 TDI 105hp 6-gear manual MYP


korween

Recommended Posts

Привет Колеги, 

 

Наскоро се сдобих, с Superb mk2 2013 Facelift Combi , колата от тази тема.

Много мерак, документация, обслужване и тн, и миналия Вторник скоростната кутия роди ? 

Роди, и то жестоко, камбаната на кутията е пръсната, а след като съм дал 20К за автомобил, със сигурност няма да тръгна да заварявам камбана.

Така, че спешно търся скоростна кутия, за смяна, двигателя е 1.6 TDI 105hp Common Rail Base, кутията е 6 скорости, ръчна, кода на самата кутия е MYP с външна помпа, не лагер помпа.

Четох, че кутия от Октавия от двигател 2.0TDI е съвместима, както и от Passat B7 същи или близки години, примерно ето тази :

https://vaecarparts.com/vw-passat-b7-6-speed-manual-gearbox-myp.html 
Съсипан съм, и търся всякакви варианти, и се обръщам към вас за помощ, звънях на приятели в Германия, и Чехия и те да търсят, и общо взето е това.

Ако някой има или познава някой , който има такава или съвместима кутия, моля да се свърже с мен, или на телефон +359876965794 или на лично.

Единственото ми притеснение, ако излезне съвместима кутия, е дали ще уцеля същото предавателно число, един колега от форума ми даде полезен линк, където тези неща се гледат, ще трябва да се науча и да ги изчета нещата.

Благодаря предварително, на всички погледнали темата и отговорили, дали с контакт, дали със съвет.

viber_image_2020-02-21_11-54-34.jpg

viber_image_2020-02-18_15-49-31.jpg

viber_image_2020-02-21_11-54-13.jpg

viber_image_2020-02-21_11-54-21.jpg

viber_image_2020-02-21_11-54-22.jpg

viber_image_2020-02-21_11-54-26.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпа история... Погледни в раздела за части и консумативи - мисля, че има няколко коли, които се продават на части. Има и телефони. Даже по-назад в темите май имаше точно 2.0 Октвии. Също може да погледнеш в Мобиле.бг за подходящи донори. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@korween здравей понеже виждам, че си от София, давам ти един номер на човек, който вкарва скоростни кутии от катастрофирали коли в Италия. Лятото на мой добър приятел му изгърмя и на него кутията (Меган 2012 ръчни скорости) и той така се чуди от къде да вземе и намери този човек - 0888424777 (за име незнам). Кутията му излезе около 350 лв. доколкото си спомня той и досега няма никакъв проблем. Ако искаш го преслушай да видиш какво има налично пък решавай, че много кофти се е получило при теб. Успех и дано само това да и е кусура на колата занапред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mqnkoff написа:

@korween здравей понеже виждам, че си от София, давам ти един номер на човек, който вкарва скоростни кутии от катастрофирали коли в Италия. Лятото на мой добър приятел му изгърмя и на него кутията (Меган 2012 ръчни скорости) и той така се чуди от къде да вземе и намери този човек - 0888424777 (за име незнам). Кутията му излезе около 350 лв. доколкото си спомня той и досега няма никакъв проблем. Ако искаш го преслушай да видиш какво има налично пък решавай, че много кофти се е получило при теб. Успех и дано само това да и е кусура на колата занапред.

Благодаря ти колега, ще го потърся още днес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги, 

 

Имах късмет и намерих същата кутия.

Днес ще я монтират и се надявам всичко да е наред.

Темата може да бъде заключена в края на деня.

 

Поздрави, 

IMG_20200224_101521.jpg

IMG_20200224_101510.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.