Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за кодировката при комфорт модула


versay13

Recommended Posts

Здравейте приятели. Днес реших да направя някои промени в комфорт модула а именно:

С едно натискане да се отключи само шофьорската врата а с две натискания на дистанционното да се отворят всичките. Въпросът ми е дали някой знае кои стойности трябва да се запишат и дали е възможно на този модел модул.Кодът ми по подразбиране е 00019. Колата е шкода фабия 2 2008 комби, а модула е с № 5JO 959 433.

Също така ще съм благодарен ако някой разкаже как точно се избират стойностите. Благодаря предварително. 

Прилагам снимка за по-нагледно.

comfort.jpg

Редактирано от versay13
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера, само аз ли имам шкода фабия 2 и само аз ли съм се сблъсквал с този проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дрънни на Pepino от форума ако не се справяш сам. Има тема за него и инфо вътре. Може да помогне с някой съвет. А може и директно да минеш през него - да ти “запали” и други глезотийки ако има възможност. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.