Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търси се майстор за брава на врата (Пловдив)


pakroid

Recommended Posts

Здравейте, колеги,

 

От скоро съм собственик на Шкода Октавия 2 и имам проблем със задната брава(или микроключета към нея). По други теми има доста добри отзиви за майстори в София, но аз нямам възможност за пътуване до там към този момент. Бихте ли препоръчали изпитан майстор за гр. Пловдив и околностите, на който мога да се доверя.

 

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четейки други мнения по скоро ремонт или подмяна на микроключе, ако помогне. Самият механизъм за заключване не сработва винаги, а 1 от 5 опита да кажем, но все пак работи. Проверихме всички кабели и връзки, всичко работи както трябва и именно затова ми се иска да пробвам по възможност за ремонт с по-евтин вариант, а не веднага да сменям брава за 300лв.

Цитат

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора употреба 40 лв.Пробвай и в елекро сервиз Сюрен на рогошко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попитай в Еуратек Пловдив кой се занимава с тенекеджийските и бояджийските им работи. Те са най-големите факири по сваляне на кори , брави и др.

Доста чалъмчета има докато се свали брава на О2 . Отиваш при бояджиите в Пловдив , свалят ти бравата, след което сам си почистваш ключето или взимаш ново от OLX-а , те пак слагат за нула време , занитват , слагат кори. 

Правих нещо подобно за една предна врата , само че в Стара Загора . Докато сваляха бравата така се сприятелихме, че накрая им тиках пари да вземат - нещяха нищо...:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.