Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1.4 tsi 140hp прекъсване при ускорение


ppavlov

Recommended Posts

Здравейте, днес за пръв път ми се случи при ускорение на четвърта при между 3.5к и 4к оборота, двигателят да прекъсва и чек лампата започна да мига. След 2 мин лампата изгасна, а двигателят работи без прекъсване и на 4к оборота, но на празен ход. Някой имал ли е подобна случка? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без Vag-Com трудно някой ще се наеме да отгатне. Закачи я и сподели какво след т’ва, какво излиза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В понеделник ще я видят. Аз си мисля че е съединител, тако това прекъсване/придърпване се случва и на 4та и на 5та при ускорение и обороти между 3.5к и 4.5к. Може и да греша.. Двигателят си работи гладко в целия диапазон. 

Редактирано от ppavlov
Допълване
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

На колко километра са ти свещите? Моята правеше точно така на около 75000км. Смених свещите и заспа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Е, бяха на 15х километри :) Бобините обаче, май не се сменят със свещите? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.