Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Заключване.


Димитър Димитров

Recommended Posts

Здравейте. Имам следния проблем. Имам шкода октавия 2004 година комби. Наскоро закупен. Когато вляза в колата и не поставя ключа след няколко минути почва пищене и вратите се заключват. Задна дясна врата не ми се отключва поради технически проблем. Възможно ли е проблем да е от това защото когато запаля колата няма проблем проблема се появява само когато колата не работи.Не съм сигурен колата има ли фабрична аларма тъй като от скоро я притежавам

Благодаря. 

Редактирано от Димитър Димитров
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някое от миркоклпчетата - най-вероятно на шофьорската врата - не работи и съответно не индикира отворена врата. За т’ва се заключва отново. Смяна с ново е решението. Честита придобивка. Октавия 1 си има ел. проблемчета за съжаление, но като цяло са безпроблемно автомобили

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос че при затворени врати се заключва и искам като седя в колата при затворени врати да не се заключва. Самото заключване предполагам идва от алармата?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да де, колата не разбира, че си отворил вратата и че си влязъл, затова се заключва отново и пищи, защото те засича обемния датчик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.