Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Настолен компютър


SawBass

Recommended Posts

Здравейте,

продавам си домашната настолна машина. Подробности за нея могат да се открият на адрес PC

Машината е ветеран като години, но все още си работи безупречно и нямам абсолютно никакви проблеми с нея. Единствено звуковата карта на дъното не работи (по някаква неясна причина за мен), но към компютъра давам хубава USB външна звукува карта на Creative.

 

В обявата, дадената цена е за закупуване на дъно, процесор и рам, но за колеги от форума към трите компонента ще дам кутия и захранване. 

Към компютъра може да се закупят и едно SSD, един обикновен твърд диск, монитор, клавиатура, мишка и бюро. 

 

Моля, цената в обявата да бъде игнорирана от колеги от форума, тъй като съм склонен да се договорим отделно.

 

Причината за продажбата му е, че имам 2 лаптопа вкъщи, които ми вършат повече от перфектна работа за това за което преди ползвах настолната машина и просто искам да си освободя място в апартамента.

Няма никакви скрити-покрити неща свързани с компютъра. Ако някой си го хареса можем да организираме и тест на място преди закупуването му. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.