Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Избор на двигател .


mafffff

Recommended Posts

Здравейте . От известно време се заглеждам по Шкодилаците ... Имам мерак за 3 серсия ама няма да имам възможност ,чисто финансово .Затова мисля да се оглеждам за 2 фейс . Моля за мнения за двигател . Фен съм на бензина(газифициран) ама разбрах ,че тук не е много препоръчително . Колата ще се ползва предимно от жена в градски условия . Предполагам ,че е писано много ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсиш 1.6 и си ти! Няма смисъл от дизел в града на къси разстояния. Не гледай 1.8/2.0 - лоша слава и газифицирането е дебело и неефективно като при 1.6 мпи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.