Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новия член на моето семейство Skoda Superb II Kombi


Recommended Posts

Преди 3 часа, korween написа:

Пътуваме с брат ми и Сашето (MaxRpm) , за Равда, колата се държи чудесно.

 

Поздрави, 

IMG_20200301_094452.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного приятно беше, хареса ми много. Имах време да поразуча Columbus -a . Как се обновяват картите и т.н. За да се влезе в developer mode , обаче трябва VCDS Kaто цяло добра машинка , очуди ме как с хардуер от 2000година са успяли да постигнат нещо използваемо. Малко тъпо е измислен, но за 2000година е добре. Имам 5 въпроса .

1. Как се вижда какъв е харда и колко е пълен, без да си developer mode (нямаме кабел и VCDS)

 

2. може ли да му се закачи камера за заден ход и колко струва?

 

3. Мислейки реално - ти произвеждаш Шкода. Имаш за 2ра и 3 та генерация да произведеш примерно 100 000 double din радиа Columbus , Amundsen и т.н за супърб 2 и супърб 3 . Продаваш ги по 1600 лири нови , тоест пари от тях си валят, макар ограниченията им. Къде ще намериш 100 000 2,5инчови хард дискове PATA 66 по 20/40гб, при положение че вече никой не произвежда толкова малки PATA дискове?

 

4. Ako някой е отварял радиото , какъв модел са хардовете, на колко оборота са и с колко кеш

 

5. Може ли да се сложи 80гб PATA диск и да го разпознае ?

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и с карта 2019 ?

Момчето от Горна Баня, препоръчано тук във форума.

IMG_20200307_104251.jpg

IMG_20200307_112418.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, сега ако намериш и VCDS , да отключиш developer mode , ще е още по яко! :)

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Здравейте, 

 

След драмата с кутията, разрешена бързо и сполучливо, за Март/Април/Май навъртях 4500км, и колата се държи прекрасно. ?

Ако срещата на 21ви се потвърди, ще я докарам, да се похваля на живо ?

 

Поздрави, 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.