Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода Октавия, мазно челно стъкло


Guest

Recommended Posts

Здравеите колеги едно питане .Значи става на въпрос за Октавия -1 бензин имах проблем с радиаторчето на парното като го пусна в колата не се дишаше откарах я на майстор махнаха таблото смениха радиаторчето до тук добре.Взех си колата има парно  покарах я няма проблем .Но след известно време бях тръгнал на някъде с колата пуснах парното и започна да мазни прозореца от вътре сменил съм и филтър купе .Ако някои е имал този проблем да пише.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, sporten написа:

в колата не се дишаше

- от какво не се дишаше, в смисъл топло?

Щом мазни прозореца е теч от радиаторчето, би трябвало да имаш и загуба на антифриз.

Ако не е минало прекалено много време, върни се в същия сервиз и да го оправят без пари :)

или не са го проверили и не са видяли че има нещо, или са разпробили нещо без да искат (не знам какъв е бил проблема с "не се дишаше"), или са решили че ще се върнеш да те одрусат още пари....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, vladkant написа:

- от какво не се дишаше, в смисъл топло?

Щом мазни прозореца е теч от радиаторчето, би трябвало да имаш и загуба на антифриз.

Ако не е минало прекалено много време, върни се в същия сервиз и да го оправят без пари :)

или не са го проверили и не са видяли че има нещо, или са разпробили нещо без да искат (не знам какъв е бил проблема с "не се дишаше"), или са решили че ще се върнеш да те одрусат още пари....

Изпускаше бяла пара и мирише на антифриз а за теч имам но от термостатното тяло отпред стои термостата продължава на зад зад главата има 2 отвора за маркучите но не ми се вярва от там да мазни прозореца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналото лято свалях една кутия на парното (на ВАГ) и вътре какво ли нямаше , та ако само са сменили радиатора без да измият кутията и подсушат , нормално е да изпарява каквото е останало .. ако продължи да омазнява прозорците , иди при тези майстори да си видят "майсторлъка"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, The Best Forman написа:

Миналото лято свалях една кутия на парното (на ВАГ) и вътре какво ли нямаше , та ако само са сменили радиатора без да измият кутията и подсушат , нормално е да изпарява каквото е останало .. ако продължи да омазнява прозорците , иди при тези майстори да си видят "майсторлъка"

Ок мерси ще изчакам още малко и ако не се оправи директно в сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.