Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

фабия 1,6 2008 автомат


klarnetko

Recommended Posts

Клеги какво ви е мнението за тази кола?Карал съм само 4  Октавий дизел с ръчни скорости искам да я взема за жената за градско.Колата се продава в Еуратек.
Skoda Fabia 1,6 I

Цена10 500 лв.

Дата на производствоноември 2008 г.

Тип двигателБензинов

Мощност105 к.с.

Скоростна кутияАвтоматична

КатегорияХечбек

Пробег36477 км

ЦвятСин                                             

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като знам , че с ЕураТек не се преговаря , мен само цената би ме притеснила (за 12 годишна кола) , инак е пуканка и на газ носи (ако търсиш икономия).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е с регистрация, така че веднага падат едни 500 лева разход спрямо някой "нов внос".

 

Не знаех, че този двигател се вгражда и на Фабия. Карал съм го на Октавия 2 с ръчни скорости и не съм очарован, но Фабията е доста по-лека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

притеснявт ме този тип автомат иаче двигателя мърка тя е на 37х км.а каква фабия бензинова да търся?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, klarnetko написа:

притеснявт ме този тип автомат иаче двигателя мърка тя е на 37х км.а каква фабия бензинова да търся?

 

Този двигател е доста здрав, ако това те притеснява. На служебната Октавия изкара безпроблемни над 200к км на душманско каране от няколко различни "шофьори".

Друг бензинов е 1.4 i 16V (86 Hp). За него @The Best Forman може да каже мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Izolini написа:

....

Друг бензинов е 1.4 i 16V (86 Hp). За него @The Best Forman може да каже мнение.

Ти к'ъв лъжец си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11573119597041743

мисля да ида да видя тази днес.Километрите са и доста но все пак ще я погледна.Никой не изрази конкретно мнение за двигател 1,6 и автомат скорости.Ще се радвам някой да даде отзиви.Мерси.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, аз за двигателя и скоростите не мога да кажа нищо, но оборудването на тази мисля е най-високото за модела - 3 спицовия вола, завиващи фарове, пръскалки, големите халогени (които също мисля че светваха при завой), максидот, готините Atria джантоци, абе направо си топ. Поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се мятам и,а? Разход и по каталог сие доста висок.Ами той е като на моята Октавия 2,0 CR TDI.Май ша трябва и ГАЗ или да не се занимавам да слагам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На втория ти въпрос:

На 27.01.2020 г. at 19:40, The Best Forman написа:

и на газ носи (ако търсиш икономия).

Щом той е казал, значи носи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този двигател , но вграден в Кади съм виждал заводски заготовки във всмукателния колектор за втори ред дюзи , фабрично пак в Кади е излизал на метан , та газта му е най-малкия проблем .. проблем е багажника :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, кола на 37000км какво й се чудиш, тя дори и китайска да е до 100000км само ще я караш, тоест имаш едни гарантирани минимум 60000км дето ако не бъркам жената ще ги навърта 10 години. Хората я купиха и вече си я карат, а ти се чуди на тая дето е на 180000 дали газ ще й понася. Тоя двигател 1.6 е възможно най здравия и безпроблемен бензинов на ВАГ . Действай и не се разсейвай. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово намери моята кола. За жената де. 1.9 TDI PD на 108 000 един собственик купена от ЕТ пълна сервизна история. Като кукла е. Абе дизела си е дизел. 

IMG_20200130_172530.jpg

IMG_20200130_172520.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, добре изглежда. Да ви служи вярно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.