Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

изгорял ксенон на О3 с биксенон завиващи фарове


gerardiro

Recommended Posts

Здравейте,

 

изгоря ми шофьорския фар и не свети нито на къси нито на дълги. моля за мнение и препоръки къде да го сменя, ако някой е сменял да каже ориентировчъна цена, както и необходимо ли е калибровка или нещо друго

 

благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е баласт. Имат бъг и проблем с баластите при някои модели. Оригинален баласт е около 600 лв, но има примерно в Аутодок за 150-180 лв.

Свалящ бронята, сваляш фара , гледаш крушките. Т.е. разменяш на двата фара крушките и ако пак същия не свети, снимаш парт номера на баласта и търсиш или по моргите или в нета по магазините.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен се случи това. Но беше ксеноновата крушка. D3S маи се водеше и ми излезе 100лв

Нормално е да не светят къси или дълги. Крушката е една.

 

Редактирано от Foz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за отговорите. 

 

справка в еуратек показа 395 лв за крушка и 50 лв монтаж, без отстъпки за 4+ защото било консуматив?!?!?

 

както и да е, алтернативни оферти осрам 112, филипс 156 бош 132

 

 

вече съм с осрам и свети, сега се сещам че не съм тествал дългия..

 

направи ми впечатление че свети една идея по ярко новата крушка, сравнена с крушката на другия фар(която между другото е филипс)

 

изненадващо ми светна изгоряла крушка на задния номер успоредно с това.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

При смяна на крушка обикновенно се сменят и двете заради цвета на светлината, променя се с времето както си забелязал. Аз имам две китайски за 50лв и двете. Няма разлика с оригиналните. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.