Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

НИМ 19-01-2020


PRR

Recommended Posts

Една доста приятна и леко хладна среща. Малко се затрудних да събера толкова много коли в един кадър, та се наложи малко да се поразходя :) Но пък едно електрическо BMW ме стопли доста добре ... докато го бутахме. Все пак е зима, а BMW зимата се бута ... със или без сняг ?

 

20200119_142349_resize.jpg

20200119_142557_resize.jpg

20200119_144509_resize.jpg

20200119_144524_resize.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бая хора се събрахме днес и макар , че времето беше кофти и не ни огря се получи доста добре.

Огромно Благодаря на Юли и целия администраторски екип за прекрасното издание на таз годишния Календар.
Искам да кажа ,че страшно много ми харева снимката на Малкия в Гаража , определно разчупва календара и според мен може и още такива :)

След срещата аз лично успях да си набера малко части , които съм показал в темата за Марта. Така че денят за мен беше доста ползотворен :)


Поздрави
Данчо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста позитивно беше днес , евала на пича с жълтата фабия 1 , не му запомних името, но фабията и цвета , много ме накефи. Досега не бях бутал BMW електричка и не знаех че толкова трудно се бута, даже се очудих , но русата рускиня която го караше каза че е заради батериите, тежали много. Чакам още снимки от Малкия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, в момента в който превишахме невероятната скорост от 1km/h каручката пускаше рекуперацията и и светваха стоповете ;) Затова и обяснявах, че няма смисъл толкова да се бъхтаме, просто трябваше лекичко да си я бутаме и пак за толкова щяхме да стигнем. "ИнтеУегентна" кола ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална е! Добре че не е моя. Щях да я наритам , да видя какво мисли компютъра и по този въпрос и директно да я продам. Какво излиза че за да я теглиш, трябва и разкачиш акумулатора на елетрониката?!? Влиза в топ10 класацията на най - безмислените коли, веднага след Relinat Robin и твоя Протон. :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, maxrpm написа:

Доста позитивно беше днес , евала на пича с жълтата фабия 1 , не му запомних името, но фабията и цвета , много ме накефи. Досега не бях бутал BMW електричка и не знаех че толкова трудно се бута, даже се очудих , но русата рускиня която го караше каза че е заради батериите, тежали много. Чакам още снимки от Малкия...

Мерси, мерси! Аз съм с жълтата фабия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, maxrpm написа:

Поздрави , пожелавам ти през 2020 да ти изпадне задно окачване на хубава цена! ;)

А дано, да стане :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.