Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

LED крушки


kleveta

Recommended Posts

Мисля, че имаше колега тук, който беше сложил от тях. До колкото разбрах, те са едни от най-добрите афтърмаркет лупи. Ако заложиш на тях, вероятно няма да сгрешиш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам интерес за октавия 1 ,моята е със стъкла на фаровете предполагам има значение.Също така може и предложение за лупи за О2 ,нещо не съм много доволен от късите.Някой който е слагал да сподели или даде линк за лупите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, kleveta написа:

Колегата ако е тук да изкаже мнение.Ще съм му много благодарен!!!

Ами ако се разровиш из скорошните теми с търсачката, вероятно ще откриеш, какво е описал като дейност и материали

Редактирано от zloQQ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.