Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Продава се 105L за части.


Recommended Posts

Къде се намира колата, коя година е, в движение ли е, снимки, телефон за връзка .... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е в Пазарджик, 1982 година, в движение. Снимки на лични на която искате част. Тел. за връзка 0898631626 Ангел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На цялата кола - ламарини, интериор, табло, двигател?  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, не е много трудно да пуснете нормална обява според мен, малко е несериозно да очаквате интерес... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, malkiq написа:

Добре де, не е много трудно да пуснете нормална обява според мен, малко е несериозно да очаквате интерес... 

напротив , трудно им е на хората , но не знам защо. Колега качете снимки на интериор , екстериор , дайте телефон , от къде сте . Ванга умря вече . А ние боб не хвърляме ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колата е продадена. Благодаря на всички, които писаха и се обадиха. На malkiq и roodnb една колегиална препоръка - четете цялата тема - не е толкова трудно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.