Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Толерантността на пътя, скорост и ограничения


PRR

Recommended Posts

Преди 8 часа, sauber написа:

.....

п.с. - Наскоро разбрах, че имам 5, а не 4 снимки както знаех, когато си сменях Л.К.то. 2 от 2017, 2 от 2018 и 1 от 2019. Връчени са ми 0 от тях. След 3-4 години ще стигнат вероятно до държавен изпълнител. Ще получа известие, ще черпя жената един Линд да ми драсне една жалба и ще изчезнат в небитието на изтеклата им давност. И много силно се съмнявам да е само при мен така...

 

Аз никога не съм писал закони , но тези вратички са оставени за "наши" хора и още малко други , които могат да разберат (както ти си разбрал) , но пак не е редно при грубо нарушаване на правилата (особено за рецидивисти) да е само парична санкция .

Някога имаше едни розови книжки с талон и обозначени места за продупчване и след три дупки , отиваш на проверочен изпит . Сега ти вземат пет-седем точки и с ХХ пари пиеш едно кафе в събота с ДАЙ -яджия и възстановяваш 13 ... да не говорим , че не рзботят тухларната и други "приятни" места , където може да се озовеш ако прекаляваш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • sauber

    11

  • The Best Forman

    8

  • PRR

    7

  • ID A

    5

Най-много писали в темата

Закона е 50% от работата. Останалите 50% е някой да го прилага, а не да симулира дейност и да пуска ПРчета по телевизиите...

Ако ще и 500 000 лв да е санкцията, като не могат кадърно да си свършат работата по това да изконтролират, наложат санкция и я връчат надлежно, какво значение има.

По-малко от пръстите на едната ми ръка са ОДМВРтата, в които мобилните камери в патрулките се монтират адекватно и по инструкция от производител. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.