Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Дебитомера отчита по-ниски стойности


branimirof83

Recommended Posts

Здравейте! Честита нова година! Аз съм нов във форума, от доста време чета но за първи път ще поискам помощ!

 Имам октавия 1, 110к.с. asv мотор. Проблема е че след 2600 оборота пада мощноста. Сменил съм вакуумите, нов дебитомер. След 2600 оборота дебитомера отчита по-ниски стойности.Ето го и лога, който съм направил. благодаря предварително!

IMG_20200102_185743.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 18 часа, branimirof83 написа:

Това ми е новият дебитомер

 

Може ли да снимаш самия елемент? Извади го от корпуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се чух с pepino, той ми каза че това е дебитомера за тази кола! Даде ми съвети какво да търся.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях че щуцера на вакуумната помпа се клати, и съответно от там дърпа вакуум. Залепих го и утре ще пробвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.