Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

1. Смяна на свещи 1.6 бензин; 2. Какви тонколони да избера; 3. Темпомат


Valdomeister

Recommended Posts

Здравейте,

Първо за много години! Бъдете живи и здрави и безаварийно тази година!

Реших да пиша една тема, вместо три.

1. Имам проблем със свещите и искам да разбера как да ги сменя сам, има ли някакви клипове полезни в нета, защото аз не намерих, не искам да я давам на майстор.

2. Искам да си купя свестни тонколони. Бих искал да разбера дали някакви "пионерки" от по 100лв двата броя от техномаркет или има по адекватно решение. Какви размери са колоните. Има ли разлика от само колони и колони и усиливател без бас каса.... почитател съм на метъла и искам чист звук и не толкова бас, затова смятам че не ми трябва каса, а по хубави колонки.

3. Дали мога да сложа темпомат на колата, много ли е трудно, гледам продават се някакви уж нови от олкса за по 60 70 кинта.

Блаходаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свещите аз ги сменях сам.

 

Клипове няма, защото според мен точно колкото е трудно - толкова и е лесно. 

 

Има един тигър в Англия беше качил клип как ги сменя без да свали колектора, обаче аз не го виждам как ще стане. 

 

Реално не е сложно - сваляш колектора и си ти - той се държи на 6 гайки, 2 болта и 2 винта за пластмаса. Колко па време да се свалят тези 10 гайки и винтове? 

 

2 - нямам идея

 

3 - дросела с кабел ли ти е? снимай двигателния отсег. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Сваля се колектора. Инъче се късат кабели.

2. Има няколко теми за говорителите на О1. Потърси ги.

3. Ако си с електронна газ става. И с жило става, но там чарколаците са повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

На голф 1,6 AKL се сменят без сваляне на колектор.Става с внимание ,нежност ,упоритост със съответния инструмент.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.