Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странна аномалия преди запалване.


Bakyma

Recommended Posts

Здравейте всички ! Закупих си Шкода октавия 2 2006г. 105кс. благодарение на познанията ви споделени в този форум. Доста четох и вече се наслаждавам 6-ти месец на шкодЕто . НО ... от 2-3 дни започна да прави нещо странно за , което не пише нищо в книжката , а аз я изчетох 2 пъти. Когато сложа ключът и завъртя , се чува предупредителното "ТЪН" от компютъра и мига малкото ключе от ляво на дисплея в центъра на таблото . Но запаля ли колата ,то загасва и всичко си е нормално. Всички прибори са в норма , проверил съм и физически дали нещо не е на ред - наред си е. Просто до сега не се беше случвало и леко съм притеснен . Много ,ще съм благодарен ако някой има на идея какво е или ако вече го е срещал , да помогне . Поздрави ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервизен интервал мисля, че е някакъв. Смяна на масло примерно (обслужване на дадени километри). Би трябвало да има инфо в книжката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това е ,че я прочетох пт - до и не видях нищо ,което да се доближава даже до тоя проблем . А като цяло на колата и е правен цял сервизен преглед и смяна на масла филтри , ремъци и т.н. Иначе от тогава кошата я е карана 5 000 км ,я не. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , в това по мога да вярвам , че майстори сякви има... ? ако някой има други идеи може да споделя , иначе благодаря ви за бързите отговори !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.