Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Задни калобрани Октавия 1


niki

Recommended Posts

Здравейте, след схватка с един бордюр левият ми калобран падна в жертва. В тази връзка търся ляв или комплект задни за Октавия 1.

Контакт на ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @niki " - Май това е "OEM"-Номера на заден ляв калобран за "Skoda Octavia 1": "1U0821822C01C" - 17 Лева е Цената му в "Еура Тек"..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си купувал предни от там, но реших, че мога да отърва някой естет от "грозните" калобрани. Благодаря ви за помощта колеги! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей.Ако не си  намерил още калобрани мисля че имам комплект чисто нови в гаража.Щях да ги слагам на старата шкода ама я продадох отдавна и така стоят.Стават за Ок1 хетчбек 99г.не знам дали ще станат за комби05г.Ако искаш ще ги потърся.Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Ако все още е активна обявата имам налични . Употребявани !!!

0889седем744седен4 Миро 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.