Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Искам съвет за WEB Design SDK или платформа


Levcho

Recommended Posts

Здравейте съфорумци, Честити и Весели Празници желая на всички. :)

Искам съвет за конструктиране на Уеб сайт който да има и панел с който лесно и простичко да се извършват промени. (като ново дроп даун меню или нова секция) Моля за съвети, коя платформа да изполвам, PHP или ASP. Или някоя друга за която не знам. Как ще стане по лесно, с Dreamviewer или някое друго SDK ли или с Word res и подобни ли? Имам малко опит с Dreamviewer но от преди 10 години и не ги знам новите трикове. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

 

Ползвай Wordpress, определено. Можеш да вдигнеш доста бързо някое просто сайтче. Зависи от сложността, разбира се. В общия случай е елементарно. Има теми с “билдъри“, наподобяващи DW, и можеш да правиш почти всичко доста лесно.

 

Най-лесното е, ако знаеш какво ти трябва, да кажеш на някого да ти направи нещата лесно и бързо. :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям. И аз бих ползвал Wordpress в комбинация с подходящ template. Сам по себе си Wordpress е лесен за работа, а скина ще ти даде възможност да си играеш с визията и подредбата на сайта по предпочитан от теб начин. Имай предвид, че скиновете за Wordpress се делят основно на 2 групи. Едните само обличат платформата и са по-евтини. Другите, освен обличането, дават лесна възможност за подредба и нагласяване на съдържанието по твой избор, но са малко по-скъпи. Промени можеш да правиш и с евтините, но ще трябва да пипаш по кода.

 

Ако се спреш на Wordpress, купи си темплейта, не го слагай кракнат и нелицензиран. Защото с актуализирането на Wordpress ще са ти нужни ъпдейти и за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Mishelle написа:

Подкрепям. И аз бих ползвал Wordpress в комбинация с подходящ template. Сам по себе си Wordpress е лесен за работа, а скина ще ти даде възможност да си играеш с визията и подредбата на сайта по предпочитан от теб начин. Имай предвид, че скиновете за Wordpress се делят основно на 2 групи. Едните само обличат платформата и са по-евтини. Другите, освен обличането, дават лесна възможност за подредба и нагласяване на съдържанието по твой избор, но са малко по-скъпи. Промени можеш да правиш и с евтините, но ще трябва да пипаш по кода.

 

Ако се спреш на Wordpress, купи си темплейта, не го слагай кракнат и нелицензиран. Защото с актуализирането на Wordpress ще са ти нужни ъпдейти и за него.

 

Преди 22 часа, shaft написа:

Здрасти,

Ползвай Wordpress, определено. Можеш да вдигнеш доста бързо някое просто сайтче. Зависи от сложността, разбира се. В общия случай е елементарно. Има теми с “билдъри“, наподобяващи DW, и можеш да правиш почти всичко доста лесно.

Най-лесното е, ако знаеш какво ти трябва, да кажеш на някого да ти направи нещата лесно и бързо. :)

 

 

Благодарско братлета, ще се наема при първа възможност да тренирам малко с УордПрес. След като прочетох Вашите препоръки ще ми е по лесно.

Весели празници. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.