Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвместимост на табло?


В.Харизанов

Recommended Posts

Здравейте колеги! Тъй като има много взаимозаменяеми части от Голф 4 към Октавия 1,искам да ви попитам дали случайно табло от Голф 4 дизел ще стане на Октавия 1 дизел модел 1999-а година? Благодаря предварително за отделеното време! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждал съм табло от голф, но на фейслифт на Октавия 1. За твоята, от 1999 не знам дали ще стане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, моята е преди фейса, аз карам със плюшен салон от Голф, наскоро видях шкода със скоростен лост от Голф и започнах да се чудя за таблото, че моето от край време прави прословутия проблем със стрелките. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да откриеш някой, който се занимава с табла и уреди - трябва да има инфо със сигурност. Аз обаче не мога да дам координати, тъй като не познавам подходящ човек за начинанието. Успех и да споделиш резултата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го пращах моето в Стара Загора за ремонт.Много коректен човек,пратих му го и в деня в който го получи  оправи и ми го върна на същия ден.От тогава проблем не съм имал с таблото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Nasko_79 написа:

Аз го пращах моето в Стара Загора за ремонт.Много коректен човек,пратих му го и в деня в който го получи  оправи и ми го върна на същия ден.От тогава проблем не съм имал с таблото

И за какви пари говорим? Колко излезе с куриерската услуга? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

80лв за ремонт,куриерските бяха около 10лв не си спомням със точност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Nasko_79 написа:

80лв за ремонт,куриерските бяха около 10лв не си спомням със точност.

От колко време работи без грешка? Дай някакъв контакт и да се обаждам... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите, така ще действам, няма да се мъча с голфаджийско табло. Весели празници!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.