Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Един смърф в клуба


Recommended Posts

Та да представим и тук Хавтомобила Шкода Скала Едишън

Поръчах го преди два месеца и миналата седмица дойде.

С могъщ двигател 1.0, който бие всички БМВ-та на Цариградско :)

Първоначалните впечатления са отлични.  Като навърти километри ще направя по-сериозно ревю 

IMG_20191206_125841.jpg

IMG_20191206_125832_HDR.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Петък ще е с черни капаци на огледалата, щото чехите "случайно" били забравили да ги сложат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както Ники казва, Колата изглежда страхотно! И цвета е хубав.

Честита нова придобивка. Да си я карате със здраве и само радост да ви носи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!! Със здраве да се кара!!!

Колега фаровете за едишън не са ли лед, защото твойте на снимката ми изглеждат с рефлекторни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стандартно идва с базови , където LED са само късите, а дългите и мигачите са халоген

FULL LED фаровете се предлагат в оборудване Monte Carlo, което засега не се предлага в България. За другите пакети е допълнително 

Тъй като карам 90% в града прецених че не ми трябва тази опция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли  дигиталното табло, как е, от еуратек ми казаха че създавало проблем и пак те  ми казаха, че едишъна е с лед основни светлини

Редактирано от markoni120
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Водят се: Основни фарове с индиректни LED къси светлини.  Другите са: Full-LED предни основни светлини и светлини за мъгла с функция CORNER, които са допълнителна опция с цена около 1700лв. Не знам какво са ти казали от Еуратек, но по актуалната ценова листа и списъка с екстри е така. Може да имат налична кола с допълнително монтирани FULL-LED светлини.

Има дигително табло. Засега работи отлично. Принципно си е стандартно VW табло, изглежда добре, информативно е и само кокпита на AUDI го бие. Ако си поръчаш 9.2" навигация, показва картата на таблото, но аз съм с просто Bolero. Единствеата забележка че таблото не е интегрирано с Android Auto.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Доста късно, но честита кола и от мен! Много безаварийни километри да и навъртиш и само бензин и течност за чистачки да наливаш.

 

Може ли да попитам, как се справя двигателя? Има ли проблеми и дали гори масло? Като си я взе, карал ли си горе-долу 1000км да я разработиш или направо си я подкара нормално?

 

Надявам се не те бърка, че питам, но понеже и ние сме си поръчали с 1.0 дсг, а няма много информация на кола, която да е навъртяла някой друг километър и бих се радвал, ако не те бърка да споделиш опита с този двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.