Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Bolero и телефон с 2 СИМ карти


Recommended Posts

Здравейте

 

Използвам телефон с 2 СИМ карти, свързан чрез Bluetooth към последната итерация на Bolero

Проблемът е че ми дава да набирам номерата само през СИМ карта номер едно. До момента не мога да видя настройки за избиране на оператор при набиране.

За да мога да избирам трябва да набирам през телефона

Ако някой се е сблъсквал с този проблем и е намерил решение ще съм много благодарен ако сподели

Редактирано от Mygyl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам телефон с 2 карти и външно приложение за предпочитана карта - True phone dialer. Настройките са в апарата, болерото ги изпълнява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ползвам телефон с две СИМ карти и понеже няма меню за избиране на оператор , зададох на телефона за изходящи обаждания да използва едната и от тогава няма проблем с изходящи обаждания през радиото (ако има значение моето Суинг)

П.П. Настройки/Управление на СИМ/Обаждания (СИМ1 или СИМ2)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.12.2019 г. at 20:30, joro_kem написа:

Аз ползвам телефон с 2 карти и външно приложение за предпочитана карта - True phone dialer. Настройките са в апарата, болерото ги изпълнява.

Пробвах приложението. Настроих си кои контакти с коя  карта да се набират. На телефона работи отлично, но Болерото упорито си избира СИМ карта 1 при набиране. 

Опитите продължават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сигурен ли си? И на мен медията винаги ми изписва, че ползва сим 2, но на практика се подчинява на настройките от приложението - видно е от регистъра на телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм. Разпределих да се използва последно използваната карта, ръчно определих кой kонтакт с коя карта да се набира,  пипах настройки, ама йок

Като набера през телефона - СИМ Карта 2, като набера през Bolero-СИМ Карта 1 ( и на телефона се показва СИМ Карта 1)

Няма чуваемост между XIAOMI и Bolero нещо :)

Редактирано от Mygyl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен да изтриеш телефона като устройство и да го добавиш наново в мултимедията, но ако и това не помогне, нямам друга идея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някак си го подкарах. Чисто случайно дадох по подразбиране СИМ Карта 2 и приложението взе че почна да си върши работата.  Няма логика в това но засега работи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.