Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Електрически проблеми Октавия 1


samien

Recommended Posts

Здравейте колеги. 

Имам следния проблем:

Скоро си купих октавия 1-2001г. 1.6 sr. 

От скоро започна да ми свети asr и при ниски и високи обороти. Забива мощността, показанията за температурата на водата, спира парното и когато загася двигателя и изкарам ключа  вентилатора на радиатора и на климатика работят около, 20 минути. Моля дайте насоки.. Който се е сблъсква да пише. Благодаря ви!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Т’ва изглежда като някакъв електрически проблем. Виж някой добър електричар ики сервиз, който се занимава с ел. инсталации

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, SHOMATA написа:

Потърси в белия списък за сервизи в който има и сервизи във Варна.

Къде по точно колега.. Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ASR свети защото ЕКУто влиза в някакъв авариен режим. Трябва диагностика. И не е задължително да светне и лампата за EPC.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, SHOMATA написа:

Потърси в белия списък за сервизи в който има и сервизи във Варна.

Къде по точно колега.. Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правихме диагностика, изчиства се всичко и пак, снощи забелязах че като тръгвах на заден ход, пребуксувах леко и лампата загасна. след малко каране беше добре и после пак си светна, дали има нещо общо с датчици те на спирачните апарати за abs

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аср-а ти командва екуто и при проблем в екуто изключва асра. Аср е надстройка на абс. Ако има проблем с датчик, първо светва абс и после аср. Каква е грешката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, ID A написа:

Колега, аср-а ти командва екуто и при проблем в екуто изключва асра. Аср е надстройка на абс. Ако има проблем с датчик, първо светва абс и после аср. Каква е грешката?

Ами това е че а с не ми светва, ами само аср.. След което се усеща как колата губи мощност и след като я загася двата вентилатора работят още 20 на минути. После като е студен двигателя, няма палене братле.. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
На 8.12.2019 г. at 20:14, samien написа:

Ами това е че а с не ми светва, ами само аср.. След което се усеща как колата губи мощност и след като я загася двата вентилатора работят още 20 на минути. После като е студен двигателя, няма палене братле... 

Според мен е контрол модулът. Закарай колата на някой жичкаджия да го замери и да ти каже. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.