Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вода в купето на задните седалки


Simona

Recommended Posts

Здравейте, 

Не можах да намеря отговор на моя проблем затова пиша нова тема.

Може да в глупав въпроса ми, но първо шофьор съм от едва месец и половина и второ като всяка жена нищо не разбирам от коли. 

Проблема ми, е че имам вода в купето. На пода на задните седалки, там където пасажерите си оставят краката. Водата е само на пода отстрани не е мокро. От какво може да е това водата е страшно много.

Ще съм благодарна на всички, които се отзоват, защото вече при двама майстори ходих и те ми казват, че не могат да кажат от къде е проблема с водата и ако аз го намеря щяли да го оправят. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- вероятно има пропуски/цепнатини в пода  на купето и при преминаване по участъци  с дълбоки локви . Възможно  е и през уплътненията  на врата и да подлизва вода долу и да се стича  на това място

Трябва да се вдигне мокета и като  се подсуши, да се покара в дъждовно време и да се види ,къде ще се виждат следи от вода. 

След това ремонт- запълване със силикон или друг уплътнителен материал. дано не се стигне до заваръчни работи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евгени, радвам се ,че се включи в темата , с това насочване към тези теми ще ми  е полезно и на мен, да понауча  нови неща и да ги прилагам на практика  на моята кола. 

Надявам се и колежката  да разгледа видеото и да си оправи колата, така се събират знания !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, shotik написа:

...

Това си е проблем на колите с "тави" вместо найлони под корите .. имат го и Голф 4 , и Фабия 3 (моита от време на време протича , ама си чака реда  :) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички отзовали се. Ще прегледам всичко и още утре ще покажа и на майстора да видим какво ще каже, защото сама едва ли ще успея да си разглобя вратата и после да я сглобя отново ????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.